Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klauccka kérdése:

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok !Az a. Probléma hogy a párom azt mondta nekem hogy nem tetszik neki hogy ő fizet mindent ha megyünk valahova de én a családomban nem ezt láttam mikor kicsi voltam (az eddigi barátaim se mondták nekem ilyet ) amikor anyáék mentek valahova apukám fizetett mindent egy szó nélkül és soha nem mondta anyumnak hogy szálljon be a költségekbe. Ez szerintetek normális? Vagy miért mondhatja ezt ? Négy hónapja vagyunk együtt még csak és nem élünk együtt csak sokat vagyunk együtt vagy nála vagy nálam és egy munkahelyen dolgozunk az jó ha ilyen sokat vagyunk együtt? Az elmondása szerint nem akarja hogy kihasználjam .. de kérdeztem ismerőseim és mindenki azt mondta hogy ez egy kapcsolatban nem normális ha így áll hozzá a dolgokhoz. Valaki mondjon valami biztató dolgot mit csináljak teljesen tanácstalan vagyok 😭

2017. ápr. 24. 19:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Még johogy nem ö fizet mindent... mit gondoltál, hercegno? Normális kapcsolatban felesben mennek a dolgok, és az h anyud nyilvánosan nem fizetett (én sem teszem, pontosabban a párom nem hagyja), attol beszállt a költségekbe (konyhapénz, pl.).
2017. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy nem lehet senkitől elvárni, hogy mindent fizessen, az nem előírás, hogy a férfinak kell fizetnie mindent. Van, aki meg tudja tenni, van aki meg nem, mert nem áll úgy anyagilag. Ezt meg kell érteni. Még akkor is, ha te nem ezt láttad. Amúgy meg lehetséges, hogy valaki gentleman egy étteremben és fizeti a nő vacsoráját, de amikor senki nem látja, akkor meg egy bunkó... Szóval nem ettől függ.
2017. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!