Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha iszonyatosan vonz egy pasi, de van párom?

Figyelt kérdés

Egy 30-35 körüli férfiért nagyon odalettem, fogalmam sincs, hogy hogyan és miért, de rossz érzés tudni, hogy közben van párom, és érte kéne rajonganom.

Ilyenkor mi a helyes lépés? 25N


2017. ápr. 26. 09:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
13%
18 éve... buktad kislány
2017. ápr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ja és hogy megnyugtassalak, nem ez az első párkapcsolatom.
2017. ápr. 26. 09:45
 13/28 anonim ***** válasza:
94%

Ne figyelj a frusztrált szüzekre, akiknek a leghosszabb kapcsolata a jobb kezével volt!


Bizony, egy hosszú kapcsolatban még sokszor lesz ilyen. De ez csak fellángolás!

Nem​ kell vele foglalkozni. Ha teheted, akkor ne is találkozz vele. Amikor muszáj, akkor legyél udvarias, de semmi haverkodás és flört. Hamar el fog múlni.


A hűség nem azt jelenti, hogy vak lettél és észre se veszel mást. Hanem azt, hogy ilyenkor is ellent tudsz állni.

2017. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%
Először is tisztázd magadban az érzéseidet, és döntsd el, hogy melyiket akarod. Ne éld le az életedet egy olyannal akit már nem szeretsz.
2017. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
87%

65%-os. Te mekkora egy suttyó álszent vagy :D

Álmodozz csak arrol hogy a nőd/pasid még nem nézett más pasira/nőre vagy nem fog.

2017. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Veled az élen :D :D
2017. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Mikor volt barátnőm, lehet megnéztem egy-két lányt, de sosem gondoltam másokra. Bennem mindig is ott volt, hogy otthon van a barátnőm és nem kell nekem más.

De a barátnőm már nem volt így. Ő már lesekedett mások után és végül ott is hagyott másokért.

Én már nem akarok senkit. Mert úgy sem tudok megfelelni egy embernek sem. 1 éves kapcsolatom volt, 29 éves fejjel, az is egy gyerekkel.

Felnőttel soha nem voltam és szerintem nem is leszek.

2017. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, hogy a barátnőd volt a mocsok szemétláda, de attól, hogy nem jutottál el te is arra a szintre, hogy másra gondolj, ne hidd azt, hogy benned ez nincs meg vagy nem történhet meg.
2017. ápr. 26. 10:04
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

"rossz érzés tudni, hogy közben van párom, és érte kéne!! rajonganom"


Te már rég nem szereted a párod, inkább szakíts.

2017. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ezt lehet jól látod.
2017. ápr. 26. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!