Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha iszonyatosan vonz egy pasi, de van párom?

Figyelt kérdés

Egy 30-35 körüli férfiért nagyon odalettem, fogalmam sincs, hogy hogyan és miért, de rossz érzés tudni, hogy közben van párom, és érte kéne rajonganom.

Ilyenkor mi a helyes lépés? 25N


2017. ápr. 26. 09:05
1 2 3
 21/28 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Érdekes ez. Én férfiként vagyok így 1-2 nővel.


Nekem is van párom, nekik is. Szeretem a barátnőmet, ők is a pasijukat. De ha találkozunk személyesen véletlen, akkor ott vibrál a levegő. Tudomásul veszem a helyzetet. Nem állok ellen az érzésnek, csak hagyom lenni, nem akarom megváltoztatni. Aztán mikor elválunk, akkor utána már semmit nem jelent a dolog. Én a barátnőmet választom mégis. Ez egy tudatos döntés.


Mindenkinek jogában áll a választás.

2017. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

a 3-asnak van igaza.



ne légy madár aki ágról ágra száll.

2017. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#21-es vagyok:

Nekem ha lenne párom, nem beszélnék más nőkkel. Nem állna fent a veszélye annak, hogy én vonzódjak másik nőhöz.

2017. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
En is voltam ilyen helyzetben. Nem lattam,hogy ez csak fellangolas akkor,es belementem. Rosszul dontottem, hogy eldobtam az akkori baratomat. Igazabol nem szamoltam a kovetkezmenyekkel, hogy nem tudok nelkule elni. Kesobb kiderult, hogy akiert eldobtam az nem illik hozzam,es el is mult a fellangolas. A szeretet fontosabb. Remelem segitettem.
2017. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Egyet értek azzal, aki azt mondja, a helyes lépés a [semmi]. Nekem is van párom és NAGYON szeretem. Ettől még időnként megesik, hogy megteszik valaki, felkelti a figyelmem. Mit teszek? Maximum megnézem magamnak, de se nem szólítom le, se nem próbálok a közelébe férkőzni, "összebarátkozni". Semmi ilyen. A páromhoz vagyok hűséges és senkiért el nem cserélném.


26/F

2017. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
#29 vagyok. Annyi kiegészítést tennék, hogy a hűség nem azt jelenti, hogy senkit nem veszel észre. Ilyen nincs, maximum amíg a rózsaszín köd tart. A hűség az, hogy a kísértés ellenében is kitartasz a párod mellett, nem lépsz félre.
2017. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a hűség döntés kérdése. Mindenkinek, aki hosszú kapcsolatban él, előfordul az évek során olyan, hogy belefut olyanba, akihez fizikailag vonzódik. De ebben nincs érzelem... 15 éve vagyok a párommal, volt ilyen, persze. Nem jelentett semmit, tudomásul vettem. Ettől még a férjem szeretem, vonzódom hozzá, eszembe sincs mással kapcsolatot létesíteni. De ettől függetlenül találkoztam rajta kívül is számomra vonzó férfiakkal, csak nem akartam tőlük semmit :)
2017. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
előző: mert van eszed.
2017. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!