Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 éves pasi és 18 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves pasi és 18 éves lány kapcsolata mködhet?

Figyelt kérdés
vagy túl nagy a korkülönbség
2017. ápr. 26. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szex működhet, a többi az egyénektől függ...
2017. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
64%

Tapasztalatból mondom, hogy működhet!

De csak egy darabig... Míg a fiatalabb fél életében fel nem tűnik valaki, aki... Aztán vége az egésznek!

Szóval addig kell a lehetőséggel élni amíg lehet, és szem előtt tartani, hogy ez nagy valószínűséggel nem tart majd örökké...

2017. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Önmagában nem is a 12 év sok, hanem az, hogy más életszakaszban vagytok.


Nekem 31 évesen volt egy 18 éves szerelmem, ő is szerelmes volt belém, mindent megtettünk, hogy működjön a kapcsolat, de pár hónap után vége lett.

Hiába volt ő a koránál érettebb, én meg a koromnál kicsit éretlenebb, ráadásul nem is néztünk ki egymás mellett rosszul, a legtöbben 5-6 év korkülönbségre tippeltek.

Sajnos ő még gimibe járt, előtte volt (és még van) az egész fiatalkor, az egyetemi évek, stb., én meg már megállapodtam volna.


34/F

2017. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Még annyit hozzátennék, hogy a mostani barátnőm is 11 évvel fiatalabb nálam, 23 éves, de már lediplomázott és dolgozik, tehát azonos életszakaszban vagyunk és nagyon jól működik a kapcsolatunk.

Hidd el, óriási váltás van a gimnázium és főiskola/egyetem, ill. a főiskola/egyetem és a "nagybetűs" élet között.

(A 3-as válaszoló vagyok.)

2017. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
3-as 14év nem 12
2017. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös:

Bocs, elírtam :(

2017. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a 3-as nagy igazságot írt!

így van.

én is kavartam 24 évesen egy 14 évessel. Hamar beláttam, hogy nagyon különbözik az életszakasz, én már melóztam, neki akkor kezdődött a szakközép. szóval jegeltem a dolgot.

2017. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahogy feljebb írják. Egy 32 éves ember már nem nagyon változik, egy 18 éves viszont még rengeteget és nagyon gyorsan. Nagyon valószínű, hogy nem tart ki egy ilyen kapcsolat, pont azért, mert egy 18 éves még két "életszakaszt" is kinő, mielőtt odaérne, ahol a 32 éves van.
2017. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre a kerdesekre mindig csak azt lehet mondani, hogy szemelyfuggo. En 19 eves voltam, amikor megismertem a paromat, aki akkor 30 eves volt. De en ezidotajt mar tul voltam a gimin, egyedul eltem kulfoldon, teljesen a magam ura voltam. Most 3 evvel kesobb meg mindig mukodik koztunk, most lett kozos otthonunk. De ugyanez pl. nehezen mukodne egy olyan 20-on eves lannyal, aki hetvegente bulizni akar meg, es anyuka mossa a szennyeset. Tehat csak eletkor alapjan nem lehet megmondani.
2017. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6-8 év múlva működhet.
2017. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!