Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás-megbocsájtás?

Figyelt kérdés
Párommal egy honapja megprobáltunk tiszta lappal indulni. Most leszünk együtt 9 éve. Sajnos nem sikerül munkát találnom ebből adódoan feszült vagyok és ez kihatott a párkapcsolatunkra. A párom a munkahelyén megismerkedett egy lánnyal akivel barátok lettek. Párszor találkoztak munkahelyen kivül és neten is sokat beszéltek, flörtöltek. Aztán egy munkahelyi buli után mind a ketten ugyan annál a srácnál szálltak meg és hát ott megcsalt. Egyszeri alkalom volt, és mind a ketten hibásak voltunk. Pár napra rá ki is dereült a dolog. Ugy volt hogy szakítunk de mindennek ellenére szeretjük egymást és ugy döntöttünk adunk egy esélyt magunknak és megprobáljuk. Ő jóba maradt a lánnyal, most is szoktak beszélni. Azt mondta megbeszélték hogy csak barátok maradnak. Jobb lett a kapcsolatunk, de mégis zavar a kettejük barátsága. Munkatársak igy nem lehet megszakítani a kapcsolatot. Hogy küzdjem le az ellenérzéseimet, vagy mit csináljak? Rosszindulatú megjegyzéseket kérlek mellőzzétek.
2017. ápr. 29. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapveto lenne, hogyha szeretem a parom, es volt benne annyi ero, hogy megbocsasson, akkor nem tartom a kapcsolatot azzal, akivel megcsaltam. Ezt nem nevezhetjuk tiszta lapnak.

Beszeld meg vele, h habar te is hibas voltal benne, de jo lenne, ha megtenne mindent a kapcsolatert

2017. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a minimum, hogy nem beszél vele. Ezt meg kell vele beszélned.

Nagyon sok erőt kívánok neked ahhoz, hogy rendbe hozzátok a kapcsolatotokat!

2017. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy bocsátottam volna meg neki, hogyha megszakítja a kapcsolatot a lánnyal.
2017. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Kiváncsi vagyok, mikor érkeznek meg a vérszomjas erkölccsőszök.
2017. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi értelme van ezt erőltetni hacsak nem ő tart el pillanatnyilag.Legyen b terved mert ha kapálózni kezdesz mint az eddigi véleményezők írták könnyen lehet gyorsan borulni fog a bili.
2017. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En megmondanam kerek perec h pofatlan dolog egy riheronggyal tartani a kapcsolatot, akinek annyi agyvelő se szorult a fejébe mint egy kenyérmorzsa, mivel nem allitja le a kedves párodat, vagyis nem hanyagolja. Ebből bajok lesznek. Ismerem a helyzetet sajnos
2017. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem gondolod, hogy a kérdező párja is hibás? Honnan tudod, hogy egyáltalán tudta e a nő, hogy van valakije?
2017. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy munkatársak, még nem kötelező barátoknak is lenni, ilyen körülmények mellett pláne nem. Nálam az lett volna az alap, hogyha már új lap, akkor nem marad jóban meg nem haverkodik azzal, akivel megcsalt.
2017. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!