Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja z egyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja z egyik fél (általában a nő) elfogadni azt, hogy a párja dolgozik? 3műszak/kűlföld

Figyelt kérdés
Több olyan lány társkeresőzik akinek a párja kamionozik(kamionos feleség az sokszor a könnyű vérü szinonímája).Kint dolgozik (tegyük fel nem fizetős szexel) . Éjszaka/délután/hétvégén dolgozik? Ha meg nem hajtja a pénzt akkor az a baj...Persze az apolónők élete se jobb , bàr mentős/műtős ügyeletes orvosok kezelik őket. Mind2 nemnél előfordúl de azért több az unatkozó barátnő feleség mint pasi.

#munka #műszak #hűtlenség #Kamionozàs #unatkozófeleség
2017. ápr. 29. 22:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#8 as és vàllalod helyette azt hogy szerényebben éltek 10-20év lakáshitelt? Vagy csak bizonyos fizetési szint fölött vàlasztassz pàrt?
2017. ápr. 30. 09:37
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, én is bonyolódtam ilyen nővel egy darabig.

Igaz rég óta nyomják ezt az élet vitelt.

Valamilyen szinten megértem hogy hiányzik az intimitás,és hogy ha a párjuktól nem kapják meg, mennek máshova.

Soknál ugyanez a probléma hogy a pasi nem akarja abbahagyni a kamionozást.

Viszont azt is megértem, otthon 100 é elmehet valahova... Az meg mire elég?

Ez az egész a pénz miatt van és ha itthon normálisan lehetne boldogulni akkor nem lenne ilyen gond. De azoknál is előfordul mint írtad aki 3 műszakban dolgozik, vagy sokat dolgozik. Azt is tudom ha valaki így dolgozik és kicsit otthon is van akkor sem 100% os mert hulla fáradt... A pénz hajkurászása mind a kapcsolat rovására megy. Férfiak próbálják inkább anyagi biztonságba tudni a családot, de mindez azt bizonyítja hogy az érzelmi biztonság fontosabb lenne. Viszont ebben az esetben meg a férfi érezné rosszul magát, ő feje fájna ha mondjuk hónap végén nem jönnek ki a pénzből... Nehéz dolog ez...

2017. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#7 kétféle kamionos létezik, egyiknek a feneke otthon viszket màsiknak az ülésben. Az első az antiszociálisabb aki sose tud leszàllni a gépről
2017. ápr. 30. 09:39
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért mert a francnak kell olyan pasi aki sosincs itt. Mondjuk ez nem mentség a megcsalásra, de nekem nem kéne kamionos pasi az fix. Inkább élek még pár évig albérletben aztán veszünk fel együtt lakáshitelt. Annyira nem keresünk rosszul. Nekem nem érné meg kétszer- háromszor annyi pénzért sem hogy külön legyünk. Amúgy meg szégyellje magát aki megcsalja a párját legyen az kamionos feleség vagy kamionos mert azért azt tegyük hozzá, hogy utóbbiból sincs kevés.
2017. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

Nem tudom kerdezo, remelem sikerul megoldast talalni, rosszul is erzi magat emiatt, hogy nekem ennyire rossz, persze neki is rossz, de csak jobban viseli valamennyire, mert hat a megelhetesert teszi.

2017. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Itt sok szinten vannak gondok. Főleg a kommunikációhiány a két fél között. Miért megy bele egy olyan kapcsolatba valaki, amiben már az elejétől kezdve látja, hogy a párja munkája miatt nincs számára jövője? (azt hozzátenném, minden ember más, van, akinek annyira szüksége van a saját térre, hogy nem probléma neki, ha kéthetente 3 napra látja a párját, másnak meg szüksége van a sok együtt töltött időre) Ha meg utána baj, miért nem ülnek le rendesen megbeszélni? Miért nem játszanak tiszta lapokkal? (pl.: A: rájöttem, hogy nem bírom azt, hogy ilyen ritkán látlak, és ez a kapcsolatunk rovására megy. Nem tudnál vmi olyan munkát vállalni, amiben kevesebb az utazás / több időt tudunk együtt tölteni? B: Nem szeretném feladni, szeretem ezt csinálni, és jól is keresek vele. A: akkor lehet, hogy érdemes véget vetnünk ennek. B: Lehet, hogy tényleg... VAGY: véggigondolom, mert nem akarlak elveszíteni)... ez nem is ultimátumadás, hanem rendes megbeszélése a jövőnek.


Ettől függetlenül én simán megértem, hogy vki nem akar csak azért egy ilyen kapcsolatban maradni, mert szereti a másikat. Én nem bírnám ki, ha ilyen sokszor távol lenne a párom... mondjuk én nem is jönnék össze olyasvkivel, akinek már az összejövésünkkor ilyen jellegű a munkája. Még úgy is, hogy párom nem 3 műszakban, és otthonról dolgozik, így is elég megterhelő tud lenni.

2017. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!