Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom az állatokat, ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom az állatokat, ezt a párom miért nem tudja elfogadni?

Figyelt kérdés
Most már macskát is akar, holott megbeszéltük, hogy ha beleegyezem, hogy költözéskor a hörcsögét magával hozza, akkor más dögöt nem tartunk. De az is piszmog éjszaka. Sír a szája, hogy én ha az állatokat nem bírom az embereket se szerethetem igazán, ami egy épületes baromság. Azt szeretem, aki kiérdemli, ebbe kevesen tartoznak, de ne legyen már ez is az én hibám. 28/F
2017. ápr. 9. 21:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Én a helyében a hörcsögöt tartanám meg, téged nem.
2017. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

És te miért nem tudod elfogadni, hogy ő meg szereti az állatokat?

Nektek alapban nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok, mert eltérő lelkiségűek vagytok és ez nem csak feltétlenül az állatokról szól.

Valamelyikőtöknek kompromisszumot kell kötnie és az nem lesz boldog a kapcsolatban.

2017. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Keress egy magadhoz hasonlót, ti nem illetek össze!
2017. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
65%
A macska meg fogja enni a hörcsögöt.
2017. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
49%
A macska szanaszét fogja szívatni az agyad - neked annyi!
2017. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%

Nem hinném,hogy az állatokat utálnád,inkább a velük járó szag,szőr meg ilyesmi irritálhat.

Személy szerint engem ez zavar,de én panelban lakom,ezért csak az akvárium lehet a megoldás.

A hűlők,pókok az nem pálya.

2017. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha a nőd nem szeretné a piszmogó állatokat, akkor veled sem jött volna össze. :D
2017. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Miért vagytok ti együtt? Ha egyikőtök sem tud kompromisszumot, akkor legjobb ha szétmentek, nem pedig mégjobban össze... Így csak ölitek egymást.
2017. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagytok együtt, nem vagytok egymásnak valóak.
2017. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

Én ezért tisztàztam mindig elôre,hogy ha kôltôzûnk a kutyàm (Pitbull) is költözik velem.

N25

2017. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!