Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Párom ma mondta hogy "betalálta"őt egy nő. Mondom mégis hogy? Erre ő: Állt a buszmegállóban a nő és leintette és azt mondta neki hogy menjen el vele(nyilván szexelni).

Mi a bánatnak áll meg idegen nőknek?? Akkor akárkimilyen nőnek meg áll a városba?

Annyira felidegesített hogy nem beszélek vele egy ideje már. Úgy adta elő magát mintha ő büszke lenne magára hogy nem ba szta meg.


2017. máj. 1. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Jobb lenne, ha arra lenne büszke, hogy meg is bszta? Inkább ne akard tudni a véleményem, még megsértődnél.
2017. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen-igen, hogy merészelt az alávaló szolga más nővel beszélni? 50 korbácsütés és 2 hét tüskés erényövvel büntetendő!
2017. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamuzik, csak húzza az agyad. Ha viszont igazat mond, akkor biztos vagyok benne, hogy ez egy nagyon alja nő lehetett.
2017. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem válaszol, akkor utolsó bunkó és még ennyibe sem veszi a nőket.
2017. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem értitek. Ő ment az úton kocsival és úgy intette le a nő a város szélén.
2017. máj. 1. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

#5


És mekkora gonoszság, hogy megállt neki, hátha bajban van és tudna segíteni neki.


Inkább el kellett volna ütnie, a'la "motorosrendőr flash játék" ahol ez volt a cél, hogy üss el mindenkit.

2017. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megálltam volna ha nem prostituáltnak néz ki - ki tudja, lehet becsúszott valahova a fák/bokrok közé a kocsijával és csak egy autómentő telefonszámát akarja...
2017. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelt volna, mit akar tőlem. Na és?

Az egyébként megvan, hogy férfiak nincsenek az ilyesmihez hozzászokva? :D

2017. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval túlreagáltam. Egésznap gondolkodtam csak annyi minden összejött.
2017. máj. 1. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire féltékeny meg gyerekes vagy akkor inkább szakíts vele. Mi a bánatnak jaj oda ne szarjak és ha útbaigazítást netán segítséget szeretett volna kérni? Mert ha nem néz úgy ki mint egy prosti akkor honnan tudja az ember, hogy mit akar.
2017. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!