Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szünetben" mással is voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szünetben" mással is voltam, akkora baj ez?

Figyelt kérdés

Szétmentünk 4 év kapcsolat után, majd fél év múlva újra összejöttünk, nagy a szerelem. Nagy baj, hogy közben nekem más is volt, míg külön voltunk? Én éltem az életem, csajoztam, kicsit kiéltem magam, de aztán rájöttem, hogy valójában KIT is keresek.


Kicsit összevesztünk, mert szerintem nincs jelentősége, én direkt nem is faggattam őt erről, hiszen szerintem nem rám tartozik, kivel feküdt össze. Ő viszont teljesen kiakadt tegnap, hogy én tulajdonképpen megcsaltam. Pedig nem. FŐleg a szakítás után vetettem bele magam az ismerkedésbe.


Mivel tudnám megnyugtatni? Ő 23 éves, én 26 (F).


2017. máj. 1. 20:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy nyugodt vagy.

Nem görcsölsz ilyen marhaságokon, hogy "mivel tudnád megnyugtatni"... már csak azért sem, mert ha látja rajtad a szándékot, az akarást, akkor biza jön az "ahhá! Tehát jóvá akar tenni valami! TEHÁT megcsalt!".


Nem csaltad meg, tehát nincs mit jóvá tenned, tehát nincs mit akarnod sem. Ennyi az egész.


Nyugika. És lazaság! Majd feldolgozza.

2017. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Látom le vagyok pontozva a g e c i b e.
2017. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
En is megharagudnek... gondolom nem 1-2 nap alatt jottetek megint ossze. 4 ev utan a szakitast kovetoen rogton dugni mas novel... tenyleg igaz, hogy a palik eloszor jol erzik magukat, noznek, amikor meg kijozanodnak, akkor jon az, hogy de nekem te voltal az igazi... igaz, hogy buliztam, dugtam, de te kellesz... :D Vicc...
2017. máj. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Amikor mi szakitottunk, akkor az exem is bulizott, megdugott par csajt, en meg bent gubbasztottam. Par het elteltevel, amikor mar a munkahelyemen kivul hajlando voltam elmenni sutizni baratnokkel vagy beulni valahova veluk, akkor jott az uzenet: ne haragudjak, elete szerelme vagyok. Es pechemre eloben is talalkoztunk... kezdjuk elolrol blablabla... de amennyit en szenvedtem miatta, o meg siman habzsolta az eletet, de kozben persze o szomoru volt... nem mentem vissza. Hulye lettem volna. Biztos nagyon szerethetett... na itt is kb. ez van. Szakitok a baratnommel... nem baj, megdugok mast :D
2017. máj. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Ja, vlaóban rohadtul szeretlheted, ha képes voltál félrekúrni a "szünetben" - ami egy vicc, amúgy.


De a helyében nem aláztam volna meg magam ennyire, hogy visszafogadlak, mert rájöttél, én vagyok az igazi.

A nagy fenéket!

2017. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a gond, hogy tök máshogy értelmezitek a dolgot. Ő gondolom, úgy van vele, hogy ha már szakítás után rögtön elkezdtél, meg ennyi nővel, blablabla, akkor nem is szeretted, meg a szünet az nem szakítás, és ha bármit teszel ott, megcsaltál 8plusz egyes nők tényleg hajlamosak azt hinni, MINDENKINEK érzelmek kellenek a szexhez). Szerinted meg, ha meg van szakítva a kapcsolat, szabad ember vagy, azt teszel, amit szeretnél. Ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor én nőként is úgy gondolkodom, ahogy te. Pont ezért tartom a szünetet hülyeségnek... vagy szakítsunk, vagy ne. Ha meg szünetet akar a másik, akkor ne hisztizzen, ha közben mással is elkezdtem ismerkedni.


Összesen annyit tudsz tenni, hogy elmagyarázod neki, hogy te hogyan látod ezt a szünetesdit, és hogy sajnálod, hogy ő így érez, és megbántódott, de te máshogy értékeled.

2017. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A szakitásotok ki miatt történt? Mert ha te kezdeményezted, vagy a te hibád, egy picit jogos azért... Neki ez úgy veszi ki magát, lepattintottad egy kis időre, hogy nyugodtan végigdughasd a környéket, majd miutan rájöttél, hogy a többi pina sincs aranyból visszamentél hozzá? :)
2017. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!