Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Mért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Mért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú együtt voltunk jól kijöttünk egymással az egész családjának bemutatott aztán egyszer csak letíltott facebookról utána viberen kezdtünk el beszélgetni azóta nem találkoztunk pedig mindig mond egy napot hogy mikor találkozunk aztán nem történik semmi ő azzal magyarázza ezt az egészet hogy helyre kell hozza magát és most nincs ideje arra hogy velem foglalkozzon de nem akar elhagyni ... na de akkor nem értem mért hív találkozni ha úgysem találkozunk valakinek valami ötlete erre?? :D
2017. máj. 1. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Van neki elettarsa es az bekavar. Ebredj mar fel. Nem csak te vagy neki. Ez a tipikus viselkedes es duma. Sajnos.

N

2017. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha élettàrsa van akkor hogy mert bemutatni az egész családjának és családi összejövetelekre elvinni akkor értelemszerűen az élettársát viszi el és nem engem de azért köszönöm a választ
2017. máj. 1. 22:40
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Valami van a háttérben, történt valami.Lehet,hogy közben meggondolta magát vagy volt valakije,akivel úgy volt,hogy szakít,de nem tudta megtenni.De szerintem inkább bekavart valaki.
2017. máj. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:
100%
Van egy másik versenyző is.
2017. máj. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!