Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A pàrjàval külön lettek aztàn ujra összejöttek majd a párja azt mondta megfogvâltozni ezt kb màr vagy 3-szor eljàtszotta de àllitása szerint megfogvàltozni!

2017. máj. 3. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem,mert 3. esélyt nem kapott senki.

Aki csak igéri és az első szakítás után se változtat,az nem is fog.

n25

2017. máj. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni soha, de te úgyis mindig elhiszed neki, mert jóképű.
2017. máj. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem !Köszönöm a vàlaszokat!
2017. máj. 3. 07:56
 4/12 anonim ***** válasza:

nem.

hülye az a nő vagy férfi aki harmadjára is bedől :D

én max 1 esélyt szoktam adni..ha az is elmegy, akkor szevasz!

2017. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha pl tett lépêseket és nem csak igérget akkor is hülyesêg esélyt adni?
2017. máj. 3. 08:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze,ilyenekkel tele van a padlas. Nalam nem volt meg,mert elso komoly kapcsolatom evek ota tart,de van sok ismeros akikkel ez tortenik.Van akinek mar 33x is megigertek es megse tortent semmi,hetente kethetente szakitanak ket napra.
2017. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hahaha, mindig tesznek ezek lépéseket, egészen addig, amíg nincsenek újra nyeregben. Tudod mikor fogadnám vissza, nem gyűlölöm magam, hogy ilyenekkel összeálljak :D

Nálam bizonyos helyzetekben második esély sincs, bizonyos helyzetekben van, de 3. már semmiképp nincs. És nem mentség, ha szerelmes vagy, az még nem indok az égvilágon semmire.

2017. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aztmondta hogy szeretne màr velem lenni ugy lefeküdni mert màr nem volt régota érezte hogy kezdtem eltàvolodni tőle és ő êszbekapottigy most teper !Ujmelohelyet is talàlt meg összeakarköltözni majd velem!
2017. máj. 3. 11:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez azérf szerintem sokmindentől fugg.

Miert mentetek anno szet?


Persze addig teper meg lehozza a csillagokat mig nem mondasz neki újra igent.

2017. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Voltam. 2x visszafogadtam, ígérgetett mindent, aztán csak rövid ideig tudta fenntartani a látszatot, hogy megváltozott. Nem változott semmit, hiba volt újrakezdeni.
2017. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!