Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normálisak ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normálisak ezek a dolgok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A haverom barátnője alapvetően normális, nem nyafka, talpraesett. De amikor a haveromról van szó, van egy nagyon béna oldala.

- Pl. nem visz táskát, bepakol a haveromhoz, aki így többet cipel.

- Folyton játsza a figyelemhiányosat meg a sértettet. Pedig nagyon odafigyel rá a haverom, nem lenne oka panaszra. Minden programra elhozza, foglalkozik vele.

- Mindig hazakísérteti magát, ha olyan a helyzet hogy egyikük sem megy át aludni a másikhoz, de együtt voltak. Akkor is ha késő van, és a haveromnak kelnie kell, és neki ez kerülő, és kerülő nélkül is 3X annyi ideig tart neki hazamenni.

- Folyton a haverom fizeti helyette a programok költségének jó részét, a barátnő csak minimálisat. Nekem ez a legfurább. Akár ha tőlünk függetlenül utazni mennek, akár ha a baráti társaságunk csinál programot. Pl. a végén mikor mindenki beadja a részét, az úgy néz ki, hogy jó akkor a szállás díja, azt még beadja mindenki. Jó akkor a közös kaja költsége leosztva, a haverom dupla adagot tesz be és mondja hogy a barátnőjéét is ő fizeti. Ott nem ő az egyetlen barátnővel, a többi érdekes mind ki tudja fizetni amit elszórakoik. Vagy ha egy sokkal kisebb dologról van szó, pl. enni megyünk, vagy lakàsban gyűlünk össze és oda kell hozni valami harapnivalót, mit gondoltok a lány hozzáteszi a részét? Nem! 100% a haverom hívja meg enni vagy vesz közösbe ropogratni- és innivalót.

Most így ennyi jutott eszembe, egyébként másik haver azt mondta, nem tapasztalt semmi furát, de szerintem ezek így nagyon eltérnek a normálistól. Nekem is van barátnőm, többet utazunk mint ők, mégis cipeli a cuccait, és mindenben 100% állja a részét, sőt... Nem kell ajtóig kísérgetni mint egy ovist, ha mindketten gyalog vagyunk és más irányba megyünk este. Maximum annyi, hogy az én barátnőm is tudja a figyelemhiányosat játszani, mondjuk ez nem menti fel a haveromét, mert a haverom többet foglalkozik vele úgy saccolom.


2017. máj. 3. 11:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vázlatpontokról a véleményem:


1. Ez sok kapcsolatban van így, hogy van, aki nem szereti a táskát, nem visz magával, és a másikhoz pakol be. Nálunk ált. én, a lány cipelem a "málhát" (párom tárcáját pl.) néha, és semmi bajom nincs vele. Nem féltéglát pakol bele, hogy annyival nehezebb legyen. Pedig nem vagyok egy iron lady. Ha nekik így jó, lelkük rajta.


2. Ez engem is idegesítene nemtől függetlenül, ha tényleg így van


3. Hát basszus, azért egy lánynak manapság 3x meg kell gondolnia, hogy menjen haza egyedül este de néha még fényes nappal is... mondjuk én anno sosem követeltem ki páromtól, de meg lett volna a véleményem róla, ha nem ajánlja fel, még akkor is, ha kerülő neki, mert tudhatná, milyen a közbiztonság (volt, hogy éjszaka követtek stb., nem a levegőbe beszélek). Igen, volt, hogy neki kitérő volt, és egy órával később ért haza hajnalban, és korán kelt, de értem megtette, mert neki a biztonságom fontosabb.


4. Ha mindketten dolgoznak, vagy mindketten tanulnak (és mindketten ugyanolyan anyagi helyzetben vannak), akkor visszatetsző. Egyéb helyzetben meg érthető. De az is más kérdés, hogy az egyéb helyzetben a csaj harcolja ki magának, vagy a srác ajánlja fel. Mert ha ő úgy gondolja, hogy szívesen fizetné, akkor az megint a kettőjük dolga.

2017. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nincs közöd mások párkapcsolatához! Ez csak haverodra tartozik és ha együtt vannak az azt jelenti hogy ők így boldogok.Látszik hogy neked se magán életed se nőd nem volt . Azt nagyon durvának találom hogy nem kísérnéd haza a párod az éjszaka kellős közepén mikor bármi baja is eshet ! Az hogy meghívja az pusztán csak lovagiasság de te amúgy se látsz bele hogy mit vesz neki a csaj meg hogy is van ez 2jük között. A táskás dolog is haverod dolga . Ez nagyon kis piti kérdés foglald el magad valami mással.
2017. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!