Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés
A barátom elgondolkodott egy másik lány miatt ( már másodszorra!), de úgy döntött engem akar és azt mondta, a másik lány iránt nem azt érzi, amit irántam, iránta maximum rajong, ami nem szerelem...és azt mondta több ilyen nem lesz és bízzak benne, én vagyok minden kincsre. ( kb. 2 hónapja járunk) 20/L

2017. máj. 3. 12:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

jussatok túl a szerelmen... nem az fog együtt tartani senkit sem!

A szerelem csak azért kell, hogy eltakarja a másik hibáit, és könnyebben kialakuljon a kötődés-szeretet. Aki mindig szerelmet akar, annak 1-3 éves kapcsolatai lesznek csak... nem így működik.

2017. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak van igaza.


Két éves kapcsolatban sem helyes, na, de 2 hónaposban?

Akkor fülig szerelmesnek kellene lennie, és észre sem vennie más lányt. Ha már az elején ilyen, komoly gondok lesznek itt később.


Persze, több ilyen nem lesz... én a helyedben tuti szakítanék vele.

Ráadásul... úgy döntött téged akar? Szerintem meg ez kamu. A másik lányért rajong. Ezt én úgy veszem le, hogy a másik csajnak nem kell, de ő előadja magát, hogy "jajj, de téged választalak ám, ő nem olyan fontos mint te, csak egy hirtelen megingás, több ilyen nem lesz".


Ha nem dobod ki, úgyis vége lesz, mert ilyen pasival nem tudsz hosszútávú kapcsolatot kialakítani!


A kérdés csak az, kilépsz-e most a kapcsolatból, vagy vársz, míg "sérülni fog a szíved".

2017. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt másodszor? Ez komoly? 2 hónap együttlét után normál esetben észre se veszel másokat. Ha te lennél minden kincse, érted rajongana.Ha annyira naiv vagy, hogy vele maradsz, akkor ne csodálkozz ha 2 hét múlva megint elbizonytalanodik, esetleg kicsit jobban mint eddig, és végül megcsal.
2017. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem már feltetted ezt a kérdést.
2017. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Dobnám..Főleg,hogy kèt honapnál meg csak fel se merulhetne barki mas.Hisz rozsaszin ködnek kéne lennie.


Max nem jött össze neki az a csaj,igy marad nálad...

2017. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Régen ezt én is megcsináltam, csak 5 év után, visszatáncoltam a páromhoz, mondtam neki, hogy bocs, nagyon szeretlek, stb. de hamar rájöttem, hogy csak annyi történt, hogy az eszemrehallgattam...hiba volt, rég nem vagyunk e
2017. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Folyt. Szóval rég nem vagyunk együtt, utólag meg rájöttem, hogy nem szerettem eléggé, de magamnak is nehéz volt bevallani, azért inogtam meg én is...amit írtál, az iszonyúan nem jó előjel, hidd el.
2017. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha együtt lennétek 10-15 éve, azt mondanám, hogy még előfordulhatnak ilyen kis kilengések.


De nem 2 hónap után!!! Ekkor még rózsaszínben kellene látnotok a világot


21/L

2017. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap alatt csak 2-szer bizonytalanodott el. Ez egész jó. :D

Jól kifogtad, ahogy a horgászok mondanák. Jobb nem volt? :D

2017. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Figyi, ha 20 éve együtt lennétek, simán beleférne 2 megingás. 2 hónap alatt semmiképp. Lapát.
2017. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!