Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom túl vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl vagy tényleg van alapja?

Figyelt kérdés
A barátommal október óta együtt vagyunk. Tisztázzuk nem a pénze miatt vagyok vele hanem mert szeretem és soha nem kértem tőle egy Ft-ot sem. Viszont borzasztóan zavar, hogy ígérget mindent példáúl több hónapja ígérgette a májuskosaram milyen szép lesz el se fogom bírni stb aztán május 1 előtt pár nappal eltűnt ez a téma és nem kaptam semmit ez így volt nőnapkor is csak a hatalmas csokrom eltűnt aztán szülinapomkor is akkor egy wellnes hétvégét tervezett azt is hónapokig hogy mennyire jó lesz ott ünnepeljük aztán szülinapomkor annyit kaptam boldog szülinapot névnapomra egy hatalmas maciról küldőtt képet hogy ezt fogja megvenni nekem de csak egy smst kaptam valentín napkor is színházat tervezett de ez is elmaradt . Én soha nem kértem tőle egyikket ő szokta felhozni de nem értem miért csinàlja ezt mikor én tényleg nem kérem csak utána meg olyan rosszul esik hogy még se mikor már várom főleg az utazás volt a legrosszabb bár most ez a májuskosár is rosszul érintett miután dicsekedett hogy az exe milyen szépeket kapott tőle .....Persze nem akarom szóba hozni nehogy a végén azt gondolja nekem csak az ajándék számít mert nem csak rosszul esik ha valamit megígér úgy hogy én nem is kérem aztán sehol semmi . Ti erről mit gondoltok ? Miért csinálja ezt ?

2017. máj. 3. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodj meg, az exe se kapott tole semmit, pontosan ezert is lett ex a pasibol, mert hosszutavon ez a kovetkezetlenseg baromi irritalo.
2017. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Szakíts. Ne az okon gondolkozzál. Hagyd ott a fenébe. Persze, tisztességes, rendes emberek senkinek nem kellenek.

Mint jó magam is :) 29/F.

2017. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

mert aljas. nem szavahihető. csak ígér nem teljesít.

az ágyban is ilyen?!


amugy mond azt neki, ha legközelebb ígér valamit, hogy oké, de mostmár látni is szeretnéd, mert eddig mindig cska képeken kaptad meg az ajándékot meg netes linkeken.

2017. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%

ott a pont kettes"""

én is ilyen vagyok, és nem kellek, mert "unalmas, szürke"

egy ilyen spúr p/*/csfej meg a legjobb nőket dugja...hát milyen világ ez mi?!

2017. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

13:36

ne itt próbálj csajozni

Gyökér lol.

2017. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Talán mert egy álmodozó, aki szivesen csinálna dolgokat, elképzeli, hogy milyen jó lenne, ha de pénze meg nincs rá. Csak egy tipp.
2017. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen nem is férfi! Én férfiként elsüllyednék, ha így "hülyíteném" a párom. Akkor inkább nem ígérgetek...szerintem ez a fickó olyan igazi tutyimutyi...
2017. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Fúú nekem is ilyen volt az exem. Mindent megígért és semmit nem tartott be. Ugyanúgy színházat, kirándulást, wellness hétvégét. Sőt, még odáig is elment, hogy gyűrűket mutogatott nekem, mondván milyen szépen nézne ki ez az ujjamon és alig várja h megkérje a kezem. :D Hozzáteszem, hogy én semelyiket nem kértem. Annak is ugyanúgy örültem ha csak otthon fekszünk és filmet nézünk. Elhiszem milyen irritáló, engem sem az zavart hogy nem kaptam meg ezeket, hanem beígéri, lelkes vagyok meg örülök aztán sehol semmi. :D Én sem hoztam szóba neki, max nagyon ritkán. Akkor jött azzal, hogy nekem semmi sem jó. :D

Nem tudom a te barátod miért csinálja, az enyémnek súlyos gondok voltak az önbizalmával, szeretett nagyokat mondani (vetíteni, túlozni, sokszor hazudozni), hogy menőbbnek tűnjön mások szemében.

2017. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert csak játszadozik veled és hülyít. Te meg még be is veszed, ezért meg is érdemled! :D
2017. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Hogy vagy képes együtt lenni valaki olyannal, aki folyamatosan s-gget csinál a szájából és utána sunyin lapul? Egy ilyen alakban semmilyen téren nem lehet megbízni.
2017. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!