Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belül ordítok, tényleg ordítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belül ordítok, tényleg ordítsak?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni? Napok óta egyedül vagyok legszívesebben ordítanék úgy elrontottuk a kapcsolatot, csúnyán összevesztünk legutóbb! Megkeresném /?/ de mondtam hogy felejtse el a számom, töröljön mindenhonnan. Napok óta ordítani tudnék a nyomorúságtól, alig lehet hozzám szólni.

Mit csináljak?? Nagyon rondán viselkedett, utálatos volt, elfelejtett engem és amikor kerestem ideges volt. Amúgy is ideges, labilis, stresszel is...Ha lenne egy gomb amivel elfelejthetném az egész két évünket, megnyomnám most..de hiányzik is. Viszont nem keresem mert most ő volt a hunyó.

Az a baj nem tudom lekötni magam mert olyan állapotban vagyok hogy csak nézek magam elé..:( luxus ez a hétköznapokban!! 38/N


2017. máj. 5. 12:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
Sikíts párnába, vagy masztizz egy hatalmasat, vagy idd le magad, vagy valami komoly testmozgás...de vegyítheted is.
2017. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

vezesd le a feszültséged, mond el valakinek a fájdalmad, öntsd ki a lelkedet!

de lehet tényleg elég lenne ha csak ordítanám, csak nehogy bolondnak nézzenek a szomszédok


24F

2017. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Így leírva hülyén hangzik, nyilván Ti sem fogtok belelátni a fejébe...úgy tudja gyereket várok tőle és el akarom vetetni.

Azóta kiderült hogy nem, szerencsére. Ő nem akart, ezen is vitatkozunk mindig , a rút anyagiakat emlegeti /tényleg lehúzta az előző nej/..Csúnya sztori a miénk, a vége is ilyen csúnya legyen??

2017. máj. 5. 12:15
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezek eszembe sem jutottak!!

Valahogy meg kéne utálnom, az lenne a legjobb már 4x szakítunk. Egy nagyarcú, cinikus marha.

2017. máj. 5. 12:18
 5/27 anonim ***** válasza:

"Az a baj nem tudom lekötni magam mert olyan állapotban vagyok hogy csak nézek magam elé.."


Nyugi, én már 11 hónapja élek így.

Egy 7 éves viszontagságos, mégis gyönyörű kapcsolat után.

0-24-ben ő jár a fejemben.


Te nő vagy, bizonyára vannak barátnőid, beszéld ki magadból nekik, bizonyosan könnyebb lesz.

Foglald el magad, csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, és esetleg korábban nem tehettél meg mert nem volt rá időd.

Ja, csúnya vagy sem, van hogy este betolok pár pohár bort egyedül, aztán nézek egy vígjátékot.

Persze ez hosszú távon nem megoldás, mert alkesszá válhat az ember, de időnként jólesik leoldani az agyat a folyamatos kattogásról.


Ha meg úgy érzed jó lenne ordítani, hát ordíts.

Valami alkalmas helyen, alkalmas időben persze.

2017. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Viccen kívül, menj el sportolni. Én sokkal kevésbé vagyok ideges, mióta kiadom a konditeremben a stresszt
2017. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

4-es, ezt nem szabadna ilyen sokáig csinálnod! Valami megoldás csak van???? :( Miért nem veszed fel vele a kapcsolatot akkor mondja a szemedbe kerek-perec hogy vége. És onnantól neked is jobb lesz..! Szerintem....

megbolondulnék ha még akár egy hetet is így kéne eltöltenem...nem ér meg senki ennyit saját magadnak kéne a legfontosabbnak lenni úgy gondolom!

2017. máj. 5. 12:30
 8/27 A kérdező kommentje:

..ja, nekem van már gyerek, nagy..

nem elkeseredett szingliként csüngtem rajta nem ez volt a kiváltó ok..:)

2017. máj. 5. 12:36
 9/27 anonim ***** válasza:

Ez bonyolult...

Felvettem vele a kapcsolatot. Rengeteget beszélgettünk is, ill. a mai napig nagyon jóban vagyunk. Igazából már többször majdnem össze is jöttünk újra, szép volt minden. De olyankor mindig jött részéről egy lerántás, egyik napról a másikra meggondolta magát, hogy mégsem akarja. Aztán újra...

Hullámvasút az egész. Illetve csak volt, mert beláttam hogy ez csak tönkretenne engem hosszú távon. Így amikor felfelé indulnánk, már tudatosan nem dőlök be.

De van közös gyermekünk is, akit azért nem lenne sz.r dolog együtt felnevelni, családban...

Egész regényt írhatnék hogy miért olyan nagy csapda ez az egész és miért nem lehet se kilépni, sem benne lenni.

SZ.R!!!

2017. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Sport.Vezesd le!
2017. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!