Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belül ordítok, tényleg ordítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belül ordítok, tényleg ordítsak?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni? Napok óta egyedül vagyok legszívesebben ordítanék úgy elrontottuk a kapcsolatot, csúnyán összevesztünk legutóbb! Megkeresném /?/ de mondtam hogy felejtse el a számom, töröljön mindenhonnan. Napok óta ordítani tudnék a nyomorúságtól, alig lehet hozzám szólni.

Mit csináljak?? Nagyon rondán viselkedett, utálatos volt, elfelejtett engem és amikor kerestem ideges volt. Amúgy is ideges, labilis, stresszel is...Ha lenne egy gomb amivel elfelejthetném az egész két évünket, megnyomnám most..de hiányzik is. Viszont nem keresem mert most ő volt a hunyó.

Az a baj nem tudom lekötni magam mert olyan állapotban vagyok hogy csak nézek magam elé..:( luxus ez a hétköznapokban!! 38/N


2017. máj. 5. 12:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Elmenekült te meg sirsz egy gyáva ember után.Ne viccelj, a kaparós sorsjegyet is minek elküldened, hogy érezze,hogy szenvedsz.Ne hivd,ne keresd!
2017. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

És, hogy még fokozzák a szenvedésem a Házasság első látásra c. reality-ben is az egyik exem szerepel. :DD:D

Sugárban rókáztam este. :D

De nem jött össze neki, kivágták mint macskát..felvettem vele a kapcsolatot azért..:P

2017. máj. 6. 08:17
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

És mit akarsz attól a bájgúnártól is?

Mondjuk, ha keresnél egy férfit ezek helyett.... komoly nő is lehetnél, anya vagy, nem egy csitri!

2017. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

:D Igen, rájöttem közben én is. Tegnap ki kellett hívni az ügyeletet olyan rosszul lettem a folyamatos hergeléstől.

Köszi a választ. A hülye saját kárán tanul naja :(

Amúgy még csak nem is válaszolt írtam neki-tartozik- mondtam lehet kórház, semmi!! reakció. De nem érdekel, túlzottan. Sőt.

2017. máj. 8. 08:53
 25/27 A kérdező kommentje:

...ja attól a bájgúnártól semmit csak megírtam neki jót röhögök mit veszített, egy hisztis ronda nőt kapott annak idején is sportot űzött abból hogy csak ismerkedett, hülyített mindenkit..hát, most hogy megnőtt nagyon ráb....már ő sem a cuki kisfiú..továbbá barátilag elláttam jótanáccsal miszerint nehogy folytassa..így is K.O. volt.

:)......

2017. máj. 8. 08:56
 26/27 anonim ***** válasza:

De akkor is azt tanácsolom, hogy még szívatás szintjén se foglalkozz se az egyikkel, se a másikkal.

És ne hergeld magad - élj!

(elírtam a "hergeld" szót, és elsőre herdáld-ra javította... úg se lett volna rossz. :D)

2017. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
..persze, nem is..:) egyik Kérdezőnek ma hajnalban született egy kislánya konkrétan zajlik az élet itt /Terhesség..kategória:)../ Isten hozta..:)
2017. máj. 9. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!