Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belül ordítok, tényleg ordítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belül ordítok, tényleg ordítsak?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni? Napok óta egyedül vagyok legszívesebben ordítanék úgy elrontottuk a kapcsolatot, csúnyán összevesztünk legutóbb! Megkeresném /?/ de mondtam hogy felejtse el a számom, töröljön mindenhonnan. Napok óta ordítani tudnék a nyomorúságtól, alig lehet hozzám szólni.

Mit csináljak?? Nagyon rondán viselkedett, utálatos volt, elfelejtett engem és amikor kerestem ideges volt. Amúgy is ideges, labilis, stresszel is...Ha lenne egy gomb amivel elfelejthetném az egész két évünket, megnyomnám most..de hiányzik is. Viszont nem keresem mert most ő volt a hunyó.

Az a baj nem tudom lekötni magam mert olyan állapotban vagyok hogy csak nézek magam elé..:( luxus ez a hétköznapokban!! 38/N


2017. máj. 5. 12:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok ismét...

ja, még egy ötlet. Káromkodj egy k...a nagyot időnként. Nem kell hogy bárki hallja.

Nem tudom mi a pszichológiája de pl. rám hatással van.


Van hogy otthon elkezdem a kocsis-mondókát, mikor egyedül vagyok. Kicsit könnyebb utána. Furcsa dolog :-)


Pl. mikor x-edjére szakítottunk és a saját családomtól hazaköltöztem, full egyedül a nagy lakásomba, mikor beléptem a nagy szatyor cuccommal, illendően fogadtam magamat: "Isten hozott itthon te béna sz...darab, már megint haza.....szott a ....???? Ez lesz ám a f...a élet!!!"

Majd meglett őszülő férfi létemre elbőgtem magam. Utána könnyebb lett...

2017. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

négyszer szakítani 2 év alatt... ne hiányold az ötödiket is?

Ha félreértés is volt, lelép és bunkó, mert azt hiszi gyereke lesz?

Szerintem Q könnyű utálni az ilyet.

2017. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

#11


Én a vasútállomáson csináltma ezt, ha kihalt volt. Jött a bazihangos tehervonat és amíg dübörgött addig aztán üvöltöttem minden trágárságot, meg hülye dalokat, hogy


"Azt mondta a vécésnéni a szabadságszobor nagyon régi"


vagy


"Szétverem a fejedet, szét-ve-rem-a-fe-je-det. Gagyi gagyi gagyi vagy..."

2017. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

:D :D !

Jókat írtok, KÖSZI..!!

A főnökömet kéne..hmm :P

2017. máj. 5. 13:12
 15/27 A kérdező kommentje:

Amúgy gondoltam rá hogy elküldöm neki -humorral állítólag mindent meg lehet oldani- a bolti sorsjegyem az van ráírva

hogy KAPARÓS - NEM NYERT..

szerintetek? :D

2017. máj. 5. 13:21
 16/27 anonim ***** válasza:

"Engem nem érdekel, hogy mit akarsz tőlem,

egyedül maradtam, ne kérj belőlem már többet.


Úgy fáj! Hogyha kimondom, fáj, mert véresre sebzi a számat.

Úgy fáj! Hogyha magamban tartom, mert beteggé tesz már a bánat."

2017. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"humorral állítólag mindent meg lehet oldani"

Ja, én is ezt vallom. Mikor az exem befeszült, mindig próbáltam oldani. Pláne ha piti hülyeségből csinált világvége-hangulatot.

Persze bántani is azzal lehet legjobban, kétélű fegyver.

2017. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
9/11-es :D, figyelj, nem szabadna hogy életednek akkora részét képezze EZ a párkapcsolat, csak szenvedsz!! A gyerek sem fog ebből ám profitálni én is miatta maradtam házas sokáig, most jobb, annyiszor látja ahányszor akarja apját és stb..élnek is vele..és nem okádunk vissza egymásra sem, meg tudtuk oldani. Azért nem is értem a pasim mert az ő gyerekei messze laknak alig látja őket..
2017. máj. 5. 13:28
 19/27 omba ***** válasza:
100%

Humorral megoldani... de mit?

"alig lehet hozzám szólni.

Mit csináljak?? Nagyon rondán viselkedett, utálatos volt, elfelejtett engem és amikor kerestem ideges volt. Amúgy is ideges, labilis, stresszel is."

Te meg elhajtottad, helyesen.

Jó döntés volt, lépj tovább, mindegy merre, ennél csak obb lehet, nem?

2017. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó, tökéletesen igazad van!:)

Csak nehéz:( de most kell kitartanom különben semmi értelme nem volt...

2017. máj. 5. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!