Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyenek a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek a férfiak? Valaki volt hasonló helyzetben? Mit tegyek? Igaz?

Figyelt kérdés
Egy idegen nő keresett fel facen hogy a párom többször találkozott vele többször és a mai napig beszélgetnek. Igaz lehet ez???? vagy csak be akarnak kavarni? Átküldött egy facebook beszélgetést is ahol láttam hogy letagadott engem hogy csak barátok vagyunk............ Segítsen valaki?

2017. máj. 6. 15:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
# 10/10 Ezt csak te hiszed így. Ismerek nőket, akik évekig mesterkedtek mindennel, hogy szét szedjék a párt és vigyék a pasit.
2017. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
#11: én is. Sok nő simán megcsinál ilyet. No, nem az összes.
2017. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

És hogyan gondolod ezt a segítséget?


Ajánljunk magánnyomozót?

2017. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem vagyunk mind ilyenek! Velem ugyanezt a menyasszonyom csinálta meg.
2017. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy minden férfi, vagy minden nő, vagy minden kétszemű ilyen, vagy olyan.


Én is sok nővel csetelgetek, néha elég bizalmas dolgokról és elég sok nővel (és férfivel ) találkozok, beszélgetek.

Soha nem tagadom le, hogy kapcsolatban vagyok, az szerepel is az adatlapomon.

Akiről úgy látom, hogy ennek ellenére nyomulna, azt meg letiltom, néha kacagunk egy jót rajta a párommal, bár annyira nem érdekes.

A te esetedben meg érdemes volna beszélni erről, mert a nő biztosan akarja... szóval újságold el, hogy azt hallottad XY-tól, hogy ti csak barátok vagytok, ő ezt hogy látja?


Majd látod a reakcióján....


(persze, lehet manipulálni egy jpg-t is), de 100-ból tán 2-3 tudja, és ahhoz tényleg komoly motiváció kell. Szóval ne hallgass, ne rágódj - tiszta vizet a pohárba!

2017. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ilyen minden férfi!

Én spec nem irkálok ismeretlen nőknek, sőtt ismerősöknek sem.

Ha haverkodni akarok arra ott vannak a férfiak.

2017. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Beleválasztottál...sok örömöt leljél benne!
2017. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi tuzbe tennenk egymasert a kezunket. Ő is es en is. Ha valaki egy ilyennel allna elo, azt hiszem kinevetnem eleg hangosan, hiszen hozzaferesem van a fiokjahoz, amig nekem volt, addig neki is, egyszer sem olvastunk bele. Ha egy ilyet kaptam volna, azonnal szembesitettem volna vele, ekozben beleptem volna a fiokjaba, es mivel EN ugysem talalok benne semmit, mert minden regi ezer eves uzenet is benne van, igy a kepebe rohognek a csajnak. En megmondtam a paromnak hogy tudom hogy nem bszna ki velem, es hogy elobb mondana el a dolgokat mielott hatba tamadjon.
2017. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
Van, nagyon sok ilyen ferfi van, foleg tarskereseokon. Nekem is azt allitotta az egyik hapsi, hogy egy oregesszonnynal el alberletben, kozben meg kiderult, hogy a no csak harom evvel idosebb nala es tiz eve az elettersa. En mar a kotoszavait sem hiszem el a ferfiaknak, gatlas nelkul lecsekkolom mindet a randi elott. Ezt a not is megkerdeztem, hogy szallasadoja-e a pasinak. Akkor derult ki, hogy nem az volt.
2017. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!