Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a fokú féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a fokú féltékenység mennyire normális?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom eldönteni, hogy az ő féltékenysége túlzás vagy jogos.

Szoktak nekem irogatni közösségi oldalon mindenféle pasasok, magyarok és külföldiek is, jelölgetnek is.

Már attól ideges ha rápillantok a telefonomra, vagy ha hallja hogy pittyeg. Nem egyszer kérte mutassam meg a telefonomat kivel levelezek.(Mikor anyámnak vagy nővéremnek írok már előre megmutatom ne higgye valami pasinak írok).

Volt olyan vissza válaszoltam idegeneknek, kérdeztem honnan ismerjük egymást és miért jelölt be? Ki is volt akadva, minek válaszolok, hogy szerinte mind ismerkedni akar velem miért nem írom meg rögtön van barátom, vagy miért nem tiltom őket azonnal.

Volt olyan megfenyegetett ha z-t meg y-t nem tiltom le akkor elhagy.

Nem mondom, jól estek az udvarlások a bókok, főleg mert kissé alacsony az önértékelésem, de nem érti meg én nem akarok tőlük semmit, nem fogok velük találkozni. (Nem flörtölök élőben senkivel, se előtte se a háta mögött a stílusom se kihívó se a képeim). Azt se érti meg azt is akarom büszke legyen rám, és igazából örülnie kellene másoknak is tetszem de közben csak az övé vagyok.

Arra is hivatkozik az egyik volt barátnője is írkálgatott más pasiknak és találkozgatott is némelyikkel, neki meg hazudott.

Nos én nem vagyok ő és az a nő keresgélt a neten nekem maguktól írnak.

És nem is tehetek róla ha valakik irogatnak, van úgy fel se megyek jó ideig.

Arra hivatkozik, talán ő nem elég nekem? És hogy nekem hogy esne, ha más nőkkel levelezne? Nem hiszi el nem idegeskednék miatta ha tudnám nem komolyak, arról elfelejtkezik ő meg élőben flörtölt más lányokkal a szemem láttára és volt köztük olyan akit rühelltem, igaz ez még azelőtt volt hogy összejöttünk de nekem már akkor is tetszett és akkor is rosszul esett.

Az előző barátnőjével akivel 10 évig voltak együtt, sokkal rosszabb dolgokat kellett elviselnie, veszekedett vele, hisztizett, mindennel elégedetlem volt, meg akarta mondani mindig hogy mit csináljon, féltékenykedett válogatás nélkül minden lányra akivel csak pár szót váltott (de ő más pasikkal beszélgethetett), mindent vele akart kifizetettni...Én legalább nem veszekszem, nem rendezek jeleneteket és nem húzom le anyagilag. Egyszer kérdeztem, az exe nem levelezett senkivel? Mondta nem. (Mondjuk nem is csodálom, élőben és képen is láttam egy bányarém).


Mindenféle bántás, kioktatás, lekezelés nélküli válaszokra várva kérdezem (kötözködők kíméljenek), én gondolkodom rosszul és kezelem lazán a dolgokat és az ő féltékenysége normális, vagy ő viszi túlzásba?



Én 26/N ő pedig 37/F.



2017. máj. 6. 16:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Alaptalan sé túlzásba vitt. Én mondjuk azt is megkérdőjelezném, hogy az exe olyan amilyen...
2017. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Részben az exe is tehet róla, de főleg egy másik exbarátnője aki direkt ismerkedett a háta mögött és találkozgatott is más pasikkal.
2017. máj. 6. 17:57
 13/21 anonim ***** válasza:
Persze, mindenki más hibás, csak te nem, aki hagyja, hogy így bánjon vele. Ne haragudj, de ez nevetséges felfogás.
2017. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Lelki zsarolás, alaptalan túlzott féltékenyseg... ez jobb nem lesz, sőt.

Ne hagyd magad "lenyomni", elnyomni.

Nagyon légy észnél a fazonnal!!! :)

Le fog építeni mentálisan...

2017. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
Én akiről nem tudom magam eldönteni, hogy ismerem-e, attól nem kérdezgetem, honnan ismerjük egymást. Nyilvánvalóan nem volt olyan fontos az életemben, hogy ismerősök legyünk, facen, szóval ezt a részét talán túl lazán kezeled, de végül is mindegy, mert egy ilyen bizonytalan, önző majommal úgyse maradsz sokáig. Legalábbis remélhetőleg. Na meg te még kislány vagy, ő meg már meglett férfi. Más irányt vesz majd az életetek idővel.
2017. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15, hogy egy ilyen beteg majom, mitől "meglett ember"? Az, hogy régebben született nem jelent semmit.

József Attila meg se érte ezt a kort, aztán mégis leírta, tök jól, hogy ki a meglett ember.

2017. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

37 évesen akkor is sokkal több élettapasztalata van, mint egy 26 évesnek, ha csökkentett üzemmódban működik az iq-ja. Ha más nem, azzal a 10 évnyi egybefüggő párkapcsolattal előrébb van. Nekem is volt ennyivel idősebb párom, nem a levegőbe dobálom a szavakat, hanem tapasztaltam.

De gyanús egyébként, hogy valamilyen mentális betegsége van a figurának, azért viselkedik ilyen idiótán. Én biztos hagynám a francba, mielőtt magam is leépülök mellette.

2017. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
42%

A többiek mindent elmondtak.

Ennyivel kiegészíteném: Nagyon aljas, hogy bányarémnek hívod. Ezzel csak a saját magad hiányosságait emeled ki. Ennyiből megállapítom, hogy összeilletek. Te önbizalomhiányos, másokat kibeszélő lány vagy, ő meg egy féltékeny kisgyerek.

2017. máj. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mármint az exét hívod annak nyilván, csak kimaradt.
2017. máj. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Valaki írja, az én hibám mert hagyom!! Bírom egyesek okoskodnak, de nem mondják meg, hogy akkor szerintetek mit kellene tennem? Veszekedjek vele? Ha ír valaki ne törődjek vele hanem tegyek úgy mintha ott se lenne?

Minden megvolt! Nyugisan is beszéltem vele, veszekedtünk is, mikor írt valaki akár családtag simán csak visszaírtam.

De nekem a stressz és feszültség nem hiányzott, gyakran mikor írtam valakinek láttam csak ideges de nem szól semmit, viszont én attól lettem ideges hogy láttam rajta.

Egy idő után már elszakadt bennem a cérna és mondtam mutattam "csak a barátnőmnek írok''.

De már elegem volt egy idő után a veszekedésből, stresszből, békét akartam.

Érdekes, az nem idegesíti ha élőben néznek meg az utcán vagy akár baráti társaságban bókolnak, csak az zavarja ha írnak nekem.


És igenis így hívom az exét, mert sok rosszat tett ellene és miatta is ilyen a barátom, és ellenem is. Már jó ideje nem volt képben mikor összejöttünk a barátommal de mindenért őt és engem okolt. Kitalálta én szerettem el a barátját és miattam hagyta el, olyanokat művelt, le se írom.

Köztük nem volt ilyen fajta probléma hogy féltékeny lett volna az exére, neki nem irogattak. Azt nem tudja még a barátom megérteni, persze az exének nem irogattak mert valszeg nem igazán tetszett meg más férfiaknak, és ha valaki csinos tetszetős az ezzel jár hogy irogatnak neki más férfiak, akár akarom akár nem, el kell fogadnia.


Amúgy ezt leszámítva nincs vele bajom, jól megvagyunk, kedves, megértő, segítőkész, nyugodt típus, csak ez az egy dolog ami miatt támad nézeteltérésünk.

2017. máj. 13. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!