Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne jobb?

Figyelt kérdés

A párommal elég nehéz mostanság. Nyilván mind a ketten hibásak vagyunk.

Tavaly előtt szétmentünk, de kiderült, hogy terhes vagyok. Végül a gyerkőc miatt megpróbáltuk megint.

Egy darabig ment is.

De valahogy bennem negmaradt ez.. h mi szétmentünk, és lehet így is kellett volna maradnia.

Meg most nem őt akarom szapulni, mert írtam, hogy nyilván én is hibás vagyok.

De annyira gyerekes tud lenni.. folyton összekapunk, megsértődik mindenen. A gyerekkel csak kis mértékben segít. Stb stb.

Szexelni se nagyon szoktunk. De többnyire azért mert folyton elalszik. Volt h keltettem, de nem mindig sikerül. Meg igazából néha nem kívánom.

Sokazor gonsolkodom, hogy ennek lehet véget kéne vetni. De olyan kilátástalan a helyzet egyedül a gyerekkel.

Mert tulajdonképpen ő ad egy biztonságot. Csak mint apa és barát. Valahogyan már nem tudok rá párként tekinteni. Vagyis nem mindig.

Mit lehetne tenni?



2017. máj. 6. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Elhajtani a fenébe.


Rengeteg férfi el tud fogadni egy olyan nőt akinek már van egy kisgyereke. Nem maradsz egyedül tuti!

2017. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, mindent eldobni. 14 éve vagyok együtt a párommal, nekünk sem volt boldog és felhőtlen minden percünk, sőt most is vannak gondok. Egy dolgot tudok csak, hogy szeretjük egymást. Már nincs az a nagy láng vagy tűz, de tudjuk, hogy egymással akarunk boldogok lenni. Ez segít át minden nehézsegen. Javaslom, hogy próbáljátok helyrehozni.
2017. máj. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Tavaly előtt szétmentünk, de kiderült, hogy terhes vagyok. Végül a gyerkőc miatt megpróbáltuk megint."


Ennel nagyobb hibat el sem kovethettel volna. Egy gyerek meg a jo kapcsolatokat is szetszedheti, nem hogy egy zatonyra futottat.

Sajnalom a gyerekedet, hogy felelotlen szulei vannak.

2017. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!