Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Hogy viselitek, hogyan reagáltok, ha párotoknak dühkitörése van?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez több dologtól függ.


Ha most először történik, és jó sokáig nem, akkor utána próbálnám megnyugtatni, segíteni neki. Vannak, akik nem kezelik jól a stresszt, a nagy nyomást, és egy idő után szimplán betelik a pohár náluk, és az egészet egyben adják ki magukból. Ha ez ritkán fordul elő, igyekeznék segíteni neki stresszkezelési technikákat keresni/tanulni/alkalmazni, hogy hosszú távon jobban legyen.


Ha ez rendszeres, elküldeném egy pszichológushoz, ha erre nem hajlandó, akkor meg szakítanék, mert nem vagyok senkinek sem a lábtörlője, hogy rajtam vezesse le a haragját.

2017. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz dühkitörés alatt? Törni-zúzni nem szokott, azt nem is tolerálnám, olyan van, hogy valami beteszi a kaput, és egy kicsit csapkod (nem kell túlgondolni, asztallapot, konyhapultot pl.) meg mondja a magáét folyamatosan. Ilyenkor nem szólok hozzá, megvárom, míg lehiggad aztán ennyi. Mióta van gyerek, azt megmondtam neki, hogy előtte ne merje ezt csinálni, mert megijeszti, ki szokott menni, ha érzi, hogy szakad a cérna. Eleinte próbáltam ilyenkor megnyugtatni, csak rosszabb lett, szóval már tudom, hogy ilyenkor nem kell vele foglalkozni, 5 perc múlva semmi baja.
2017. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja, mondjuk ő nem velem ordibál, meg nem nekem magyaráz, csak úgy magában morog, engem nem érintenek az ilyen kattanásai.

2-es

2017. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még sose volt a páromnak dühkitörése 15 év alatt.
2017. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Ha nagyon dühös, akkor legfeljebb káromkodik egy cifrát.

Végtelenül nyugodt ember. Sose agresszív.

2017. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek sem volt. Eleve nem választók indulatos embert
2017. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nekem sincs dühkitörésem, akkor a páromnak se legyen.

Mindenkit ér negatív dolog, megbántanak, van, h tehetetlennek érzi magát az ember. Ilyenkor megnézem én mit tettem bele, a megbántó milyen ember, aztán kiagyalom a megoldást ill. azt, h melyik polcra tegyem. A csapkodás, kiabálás a dedóba való.

2017. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos az én páromnál gyakran elszakad a cérna. Tud békés, nyugodt lenni, de sokszor kisebb-nagyobb dolgokon kiakad.... "bolhából elefántot csinál". Amikor nagyon dühös csapkod, rugdal dolgokat vagy letépi a szekrényajtót (de mondjuk ilyen azert ritkán van). Máskor meg mondja a magáét. Szerencsére engem fizikailag nem bántalmaz, nem mond rám csúnya szavakat, csak hülyeségét beszél, pl hogy miattam nem fog összejönni valami fontos dolog, ami egyáltalán nem igaz, csak előre rémeket látott és pár órával késöbb minden simán úgy történt ahogy kellett. Vagy ilyeneket vág a fejemhez ha nincs jó kedvében: idegesíti ha meglátja a telefont a kezemben, ha leülök 1 órára delutan a tv elé, hogy megnézzek egy műsort ami érdekel, hogy állandóan vásárolni akarok, stb. Ilyen értelmetlen dolgokba köt bele, holott egyik dolgot se viszem túlzásba, sőt!!! Néha nehezen viselem, hogy semmiségek miatt rúgjuk össze a port és utána ezen rágódok, nem tudom hogy kezeljem.
2017. máj. 7. 18:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Te ostoba vagy, amiért nem dobtad még ki. Nem normális, ha valaki OK NÉLKÜL letép egy szekrényajtót! Vagy majd akkor is véded, ha téged ver meg?! Hát, hajrá, az ilyen belerúg ebbe-abba után szokott lenni, hogy a másiknak megy.


Kérdésedre válaszom: nem, nem szokott dühkitörése lenni, néha a game felbxssza, de akkor is morog, meg anyázik, ez a max.


Az exnek volt, kis semmiségek miatt csapdosott, felrúgott dolgokat - itt kezdtem gondolkodni a szakításon, mert aki ennyire nem tudja kezelni az indulatait, annak nem lesz jó vége.

2017. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát nagyon irigylem azokat, akiknek olyan párja van, akivel mindent meg lehet szép szóval beszélni és kordában tudja tartani a dühét, mert én is ilyen vagyok.

Azt nem hagynám, hogy fizikailag bántalmazzanak, szerencsére ez még soha nem történt meg.

2017. máj. 8. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!