Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti képesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti képesek vagytok laza kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nekem most így alakult egy sráccal a kapcsolatom, de nagyon szenvedek.. jó vele, de megőrít a gondolat, hogy másnap meg mással lesz.. ne azt írjátok légyszíves, hogy hagyjam ott, mert tudom hogy ezt kéne tennem, majd valamikor meg is teszem, hanem a lelki részére vagyok kíváncsi, hogy más ezt hogy éli meg..? Csak nekem ennyire rossz ez?
2017. máj. 8. 18:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Drága előző, talán pont azért tudom, mert van benne tapasztalatom, nem?? Vártam ezeket a hozzászólásokat..
2017. máj. 8. 19:49
 12/20 anonim ***** válasza:

Hát pedig a szakítás az egyetlen megoldás...


persze aztán te döntöd el, hogy mi van jobban a hasznodra. Egy ilyen szex-nyitott kapcsolat nagyon sok szükségletünk kielégítését segíti.

De kérdés, hogy mennyire összeegyeztethető ez magaddal, amikor épp komolyra vágysz.

Neked kell eldöntened! :)


Amúgy

[link]

2017. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mi bajod a 10essel kérdező ? Én meg csak azt mondtam, ha a random emberekkel való szexnek az undorító állat a definíciója, akkor ez igaz rád is. Ne rám haragudj, nem én hoztam ezt a definíciót. :)

30/f

2017. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a 10esnek szántam csak közben beírt, azt hittem egyértelmű.. rám mért is igaz..? Nekem csak ő van....
2017. máj. 8. 20:00
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem a kötődéshez több kell mint vágy és szex, leginkább idő, abból is a minőségi, szóval voltak lazább kapcsolataim, amikor egyedülálló voltam.

Úgy éltem meg az ilyen szituációkat, hogy nem azon járt az eszem, hogy kivel milyen programja van másnap. Egyszerűen nem is gondoltam erre. De ez szerintem nem irányítható akaratlagosan, legfeljebb minimálisan. Szerintem neked nem való ez, mert máris kötődsz. Komolyabb, elkötelezettebb viszonyban gondolkozz inkább.

2017. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem való. Nem így terveztem én sem..
2017. máj. 8. 20:15
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok képes. Volt hogy így alakult, de nem ez az ideális, és ezt te is érzed. Nem lehet túl sok tapasztalatod, továbbá nincs önbizalmad, ezért olyan kapcsolatokba is bele bonyolódsz ami erően kompromisszumokra késztet téged. Ez abból adódhat, hogy nem bízol abban hogy valaki magad miatt szerethet, téged akarhat.

Azt javaslom ne folytasd. A srác nem vesz komolyan, és mivel így mentél bele, már nem is fog. Csodák persze nagy ritkán vannak, de kétlem hogy vele már bármi adódhat. Lépj tovább, és állj úgy az élethez, hogy "téged ki kell érdemelni". Ne add oda csak úgy magad akárkinek. Nem vagy te rongy... ;)

2017. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nyugi, ahogy belejössz, lesz más is, vagy nem jössz bele, csak kihasználnak, akkor is :D

30/f

2017. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
2 ilyen kapcsolatom is volt. Az elsőbe bele szerettem, a második most zajlik. Nem azért mert k.va lennék, egyszerűen így alakult, ahogy te is leírtad. És én is komolyat akarnék, de ehhez két ember kell. Annyit tudsz tenni, amit én is próbálok betartani, hogy nem látsz bele többet. Tudatosítod magadba, hogy ez csak szórakozás, használjátok a másikat mert egyedül rossz, de közben járj nyitott szemmel. És ha adódik egy olyan srác aki nem csak laza kapcsolatot akar, akkor ha még mindig együtt vagytok, dobod ezt a srácot. Persze, ha hamarabb megunod, akkor hamarabb dobod. De ne ess bele és ne idealizáld! Tudd, hogy neki nem érsz ennyit, hiába mondd bármit, ha máskor nem keres és nem teper utánad, akkor nem is akar semmi többet. Amit te látsz, az csak az a vattacukor máz amit köré kerítesz meg az illúzióid. Vedd ki ebből ami neked kell (törődés, simogatás, pár perc amíg szeretve érzed magad) és ha úgy érzed többet vesz ki belőled mint amennyi pluszt ad, akkor hagyd ott a fenébe a srácot.
2017. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Volt olyan, akibe nem voltam szerelmes, azzal ment a laza kapcsolat, nem is éltünk egy városban. De volt, akibe nagyon szerelmes voltam, abban kínlódtam, teljesen kikészült a lelkem. Muszáj volt szakítanom, mert felemésztett volna.
2017. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!