Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha beszólnak barátnőmnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha beszólnak barátnőmnek az utcán, megjegyzéseket tesznek a súlyára. Mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Barátnőm nagyon túlsúlyos, de nem igénytelenségből, hanem mert gyógyszert kell szednie - azok nélkül nem tudna rendes életet se élni. Bár közel sem mindennapos, de azért nem egyszer előfordult már, hogy megjegyzést tettek rá az utcán, vagy félreérthető gesztusokat tettek. Egyszer-kétszer odamentem már ilyenkor, de nem tehetem mindig ezt. Barátnőmet nem zavarja, de én nem tudok tükörbe nézni, ha az ilyet szó nélkül hagyom. Akármi is a vége a balhénak, a napomat/napunkat mindig sikerül tönkretennie egy ilyen gyökérnek. 24/F
2017. máj. 9. 23:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát, annál többet nem igen tehetsz, mint amit elmondtál. Sajnos az ember ítélkező. Ezzel nem sok mindent lehet tenni. De lehet Nem is kell. A barátnődet nem zavarja (rákérdeztél?) akkor nincsen baj. Próbálj nem foglalkozni velük.
2017. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
ignorálás
2017. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Amúgy kivétel nélkül tizenéves kis hülyék csinálják, esetleg cigányok.
2017. máj. 9. 23:30
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnődet nem zavarja, képes ignorálni, akkor szerintem felesleges balhézni. Persze, ha nagyon durva sértésről van szó, vagy belétek kötnek, akkor tudj kiállni magadért, és a barátnődért. De ismétlem, nem imponáló minden kis mitugrász hülye benyögésére ugrani, és jelenetet rendezni. Barátnőddel beszéld meg, és találjatok ki valami jelzésformát, hogy tudd, mikor érzi azt, hogy több a soknál. Vele pedig legyél mindig kedves, odaadó, erősítsd meg, hogy szereted, szépnek látod, és ne hagyd, hogy elrontsák ezek az incidensek a kedvedet, mert ezzel barátnődnek is megnehezíted a helyzetét.
2017. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%

Jo erzes, hogy leteznek meg ilyen sracok, mint Te. Szerintem csak az a fontos, hogy Te szeresd nagyon, es legyel ra buszke. A sok agyatlan gyoker meg nem szamit.

Sok boldogsagot Nektek! :)

2017. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

10 éves kis cigány gyerekek ordibáltak tegnap a buszpályán és magyarázták, hogy ocsmány szaros magyarok, stb.

Most oda kellett volna mennie valakinek és szájba verni mindet? :D

Amúgy oda szóltam volna szívesen, hogy nem zavar, hogy te is magyar vagy, Magyarországon élsz és a magyar nyelvet beszéled? xdd

2017. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
72%

#6. Igen.

30/f

2017. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Youths... 😃


Tinédzsereket kerültem, mikor fiatalabb voltam, mikor egykorú voltam velük, és most, hogy öregebb vagyok.


Tudom, hogy Criminal Minds nem BBC, de abban volt, hogy "all adolescents profile like sociopaths", és ha nem is igaz, én ezt tapasztaltam.

2017. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
28%

Betegség esetén sem kell bálnaméretűre hízni. Több barátom is beteg, ilyen olyan problémák, egyik sem kövérebb egy átlag kövér magyartól, a kutya nem nézi meg őket kétszer negatív értelemben. Igaz ők odafigyelnek magukra.


Azzal meg semmit nem érsz el, hogy oda mégy emberekhez és balhéba kezdesz. Aki ilyen stílusú az délután már úgy meséli a haveroknak a sztorit, hogy a balf_sz csávó védte a tehenét és halálra röhögik magukat az egészen.

2017. máj. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Nem jókedvében kövér, hanem a betegségre felírt gyógyszerek teszik ezt vele. Ilyenről nem hallottál még? Megváltozik tőlük a hormonháztartás.


A balf_sz csávó védte a tehenét sztori meg még mindig jobb, mint a balf_sz csávó meg sem védte a tehenét változat. Különben egy se hívott még balf_sznak miután falhoz kentem egyiket másikat.

2017. máj. 10. 02:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!