Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem törli ki a képket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem törli ki a képket az exével. Jelent még neki valamit?

Figyelt kérdés
Közösségi oldalon fent vannak a közös nyaralós/csókolózós képeik a barátom lapján. Már szóltam neki, azt mondta el is felejtette,hogy otthagyta őket és, hogy majd kitörli. Ez hetekkel ezelőtt volt. Mit csináljak? Rettentően zavar.

2017. máj. 10. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérd meg akkor, ha együtt lesztek, h: "Drágám, említetted, h letörlöd azokat a bizonyos képeket, megtennéd esetleg most ha már szóba jött?". Ha ilyenkor is kifogásokat keres, h miért nem, vagy h "majd kitörli", akkor nyilván még nem akar az emlékektől szabadulni, ergo nem lépett túl...
2017. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha annyira fontos neki, hogy téged zavar,akkor már törölte volna. Sztem hagyd el.
2017. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem kategóriát tévesztettél, mert ez FELNŐTT párkapcsolatok!


Egyébként mi van abban? Én sem törölgettem le a képeket, de felőlem azt csinál az ex, amit akar, nem érdekel, teljesen új életet kezdtem 1000 km-re tőle egy új férfi oldalán. :)

2017. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elég sok ilyen kérdés volt már.

Kérdezd meg tőle mégegyszer.

Nagy facebookos? Mert az is lehet,hogy egyszerűen csak nem érdekli mi van kint.

Az hogy ti kapcsolatba vagytok az kint van?

2017. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rákérdeznék, amikor nem tud kibújni a dolog alól, mert ez gázos
2017. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek ilyen képeim, és törölgetni se szeretek, végül is az is én voltam. A csókolózós azért kicsit erős.


A baj viszont az, hogy ennyire nem ragad meg benne, ha kérsz tőle valamit.

Mindegy is, mi az.

2017. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, jelent még neki valamit, azért nem töröli le
2017. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En is azert nem toroltem le anno az ex pasis kepeimet mert emlekek es meg nem abrandultam ki. Ugyhogy sztem baj van...
2017. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tini probléma.


Amúgy emlékeket ne vegyél el tőle, viszont ne is legyen a kirakatban. Szedje le, szólj neki még egyszer.

2017. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy jelent.

Azok a képek (is) az ő múltja.


Vagy elfogadod azzal együtt, vagy lelépsz.

2017. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!