Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a párom így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a párom így meghízott amióta együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Még mindketten elég fiatalok vagyunk, én 22 ő 28 és 3 éve vagyunk együtt. Amikor megismertem olyan vékony volt, izmos, kockás hasa volt nagyon jól nézett ki. Az utóbbi 1 évben kezdett nagyon "kikerekedni" eleinte poénkodtam vele, hogy te kis disznó meg macim meg ilyenek de mostmár nem tetszik. Ráadásul már nem is edz szinte semmilyen testmozgást nem végez. Szerintem kb 25 kilóval több mint mikor megismertem. Olyan furcsa de már mondhatjuk rá, hogy dagi pedig egy gramm zsír nem volt rajta! Igaz, hogy már-már mániákusan dolgozik és sok idejét elveszi és már elég jól is megy nekünk de mint a filmekbe az újgazdagok ő is állandóan eszik mindent amit megkíván és ez ráadásul nagyon egészségtelen is.

Már vagy 1000x mondtam neki, hogy ez így nem jó és milyen igénytelen és nem néz már ki jól de csak megsértődik rajta és veszekszik velem, hogy ha így nem szeretem akkor nem is szeretem igazán (???) és el lehet menni, jöjjek össze az első pasassal aki szembejön egy konditerembe ha ezt akarom, neki nincs ideje blablabla... Látom rajta, hogy igazából őt is zavarja és amúgy is nagyon hiú ember szóval ezért ilyen frusztrált. De azt mondja, hogy diétázott már eleget.

Rá kellene hagynom? Így is tetszik de nem annyira. Egyszerűen nem férfias már, az arca is tök kikerekedett nem áll jól neki pedig annyira helyes arca volt. Már az is jó lenne ha rá tudnám venni, hogy sportoljon megint és valami mértéket tartson a zabálásba mert erre nincs jobb szó.

Szerintetek velem van a baj? Jogos hogy cseszegetem miatta? Ez nyilván nem használ de nem tudom mi mással tudnám rávenni. Járt már valaki hasonló cipőben?


2017. máj. 11. 01:34
1 2
 11/11 Yellowbanane1012 ***** válasza:
Dettó, mintha magamat olvastam volna. Aki azzal jön, hogy "te" hogy nézel ki, meg majd egyszer te is meghizol l, az kapja be és üzenem hogy mivel én igényes vagyon és nem csak a barátomnak hanem magamnak is akarok tetszeni leadtam 6 kilót. Úgy hogy még azzal sem számítottam meg saját ducinam sem. De a barátom majdnem 100 kg. Miért engedik el így magukat a pasik? Én tornázok, meg szervezem a sportos programokat, O meg inkább nem jön el. Nem az a frutsztalo, ha lekoverez a nod mert igénytelen vagy, hanem az hogy kénytelen vagyok ezt mondani, hátha észreveszi magát.
2019. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!