Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? A barátom el akar tartani.

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, ő a maga ura, de én alkalmazottként dolgozom és elég sokat... Zavarja, hogy emiatt sok együtt töltött időtől elesünk, ezért kitalálta, hogy hagyjam ott a munkámat, majd ő eltart, vele akár bent tudok lenni az irodában is, ha tárgyal. Ti mit szólnátok ehhez a helyemben? N23
2017. máj. 11. 11:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Három hónap szerintem marha kevés idő, még az együttéléshez is, nem hogy ahhoz, hogy anyagilag teljesen alárendelődj neki.


Egy hosszú távú, megbízható kapcsolatban azt mondanám, hogy ha a másik fél tényleg ilyen jól keres, hogy megélnénk belőle mindketten (bár akkor is kérdés, el tudnánk-e tartani így x gyereket is mondjuk?), és én valóban ennyire sokat dolgozom, akkor elgondolkoznék azon, hogy munkahelyet váltok. Ha nem a pénz motivál, akkor lehetne olyan munkát keresni, ahol jóval kevesebbet kell dolgozni és nem megy rá az ember egész élete, meg kapcsolata. De biztosan nem hagynám ott teljesen a munka világát.

2017. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ő a maga ura - tehát vállalkozó.

Na, itt a megoldás.

Ha tényleg annyira szeret, és az a baja, hogy túl sokat dolgozol alkalmazottként másnak, akkor vegyen fel az ő alkalmazottjának. Természetesen bejelentett, hivatalos munkaként gondoltam. Ja, és ne minimálbérre jelentsen be, meg 4 órákra, ahogy szokás, hanem úgy, amennyit ténylegesen keresel nála.


Meg van oldva: így is vele tudsz lenni az ő munkahelyén, de lesz szerződésed, saját kereseted, és nyugdíjad.


21/L

2017. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Bejelenthet, viszont ténylegesen dolgozni én ott nem tudok.
2017. máj. 11. 12:19
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 év házasság és három gyerek után lennétek úgy, hogy ő kiemelkedően keres, azt mondom, vágjál bele. Így nem, ez nagyon durva. A másik oldalt sem értem, három hónap után senkit nem tartanék el, sőt...
2017. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ilyenbe nem szabad belemenni. Az más, hogy kvázi eltart a férjed amig gyesen vagy, de ez teljesen más. Még ha korrekt a srác hozzáállása akkor sem jó ötlet, lehet hogy együtt lesztek pár évig, neked nulla munkaviszonyod. Legrosszabb esetben gyereket is szülsz neki , aztán teljesen kiszolgáltatott leszel.
2017. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

én nem mennék bele

ha a pénz mindegy, akkor keress részmunkaidős állást, így vam fizetésed, biztosításod, nem vagy kiszolgáltatva, de idő is lesz, mondjuk én ilyenbe hosszú évek után mennék bele...

2017. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha inkább keresnél egy másik munkahelyet, ahol napi 8 órát dolgozol csak? (Nem tudom, mit jelent az "elég sokat" dolgozom), semmiképp sem mennék bele ilyenbe.
2017. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Napi 8 órát dolgozom, utazással együtt 9 órát vagyok távol, ő ezt nagyon soknak tartja.
2017. máj. 11. 13:42
 19/23 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem mennék bele. Isten ments, hogy egy férfitól függjek, és ruhára, sminkre, fodrászra meg körmösre úgy kelljen pénzt kunyerálnom. És mi van, ha azt mondja nem ad? Könyörögjek neki? XDD Na hát ezért, biztos, hogy nem.

De ez csak az é véleményem...

2017. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szereznék részmunkaidős állást. Napi 4 vagy 6 órát dolgoznék valami laza helyen, így lenne zsebpénzem, ő meg állná a rezsit, a lakbért és az étkezéseket. Teljesen háztartásbeli nem lennék, csak ha van saját tartalékom.
2017. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!