Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? A barátom el akar tartani.

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, ő a maga ura, de én alkalmazottként dolgozom és elég sokat... Zavarja, hogy emiatt sok együtt töltött időtől elesünk, ezért kitalálta, hogy hagyjam ott a munkámat, majd ő eltart, vele akár bent tudok lenni az irodában is, ha tárgyal. Ti mit szólnátok ehhez a helyemben? N23
2017. máj. 11. 11:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Napi 8 órát dolgozom, utazással együtt 9 órát vagyok távol, ő ezt nagyon soknak tartja."


Az igen. Én a kérdésed alapján azt hittem, sokkal többet dolgozol, akár éjszakázol is, és emiatt ténylegesen, valóban nem vagy eleget jelen a kapcsolatban, a közös életetekben. Már ne is haragudj, de szerintem a barátod nem normális, és az, ahogyan ő az ideális kapcsolatot elképzeli, nem tesz neked jót. Egészségtelen és túlkontrolláló. Először felajánlja, hogy eltart, aztán kiderül, hogy valójában megtiltja, hogy dolgozz, aztán egy idő után azt is megtiltja, hogy beszélgess más emberekkel vagy elhagyd a lakást. Kivéve akkor, ha vele mész valahova, mert ő hurcibálna magával a munkájába is, hogy szem előtt legyél. Nem normális, menekülj, amíg lehet!

2017. máj. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól lesz kuss a neved...legyen önbecsülésed! Hogy lesz ha igent mondasz? Unalmas ám a semmittevés! Elkezdesz kattogni, filózni, dolgokba nem létezőket belelátni stb.
2017. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Na vajon mi történt azóta?


82 %-os kettővel előttem lévő tökéletesen leírta. Szép jövő..

2017. máj. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!