Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol húznád meg a határt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol húznád meg a határt szarkazmus és sértegetés között?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal. Nagyon erősen szarkasztikus a humora és sokszor úgy érzem, nagyon messzire megy, de szerinte én vagyok túl érzékeny.

Számtalanszor nevez fogyatékosnak, ha hülyéskedek, de rendszeresen kapok tőle olyan megjegyzéseket is, hogy "erre sem vagy képes" vagy hogy "még sokat kell tanulnod tőlem".

Azért esnek ezek nagyon rosszul, mert amikor normális, mindig elmondja, hogy okosnak tart, csodálja amit elértem a munkámban ... stb. De ha beindul és előveszi a rosszabbik énjét, akkor nem tudom hova tenni a viselkedését. Imád nyilvánosan megalázni durva poénokkal és nézni az emberek arcát, hogy megrökönyödnek, aztán hatalmasakat nevet azon, hogy az emberek komolyan veszik az ő "hülyéskedését". Próbáltam vele többször beszélni erről, de mindig azt mondja, túl komolyan veszem ezeket és ő csak viccel.



2017. máj. 11. 13:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"erre sem vagy képes" vagy hogy "még sokat kell tanulnod tőlem".

Keresem a humort, vagy a szarkazmust, e csak szimpla taplóságot látok.

Vagy nagyon fogyatékos , vagy egy kifejlett gyökér.

2017. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Te is megéred a pénzedet,hogy egy ilyen gyökért még nem dobtál ki,mint a macskát kakkantani. Az,hogy nyilvánosan lefogyatékosozik,az már a sértegetés kategóriája.A szarkazmusra itt van pár House-os idézet.

[link]

2017. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Meglehet, hogy igazad van. Sajnos szeretem őt, az elején nem így viselkedett. Tudja, hogy én szerelmes vagyok, ő pedig már többször az arcomba vágta, hogy nem szerelmes, csak szimplán szeret. Lehet, hogy ebből adódik, hogy így viselkedik, bár szerintem a szeretet sem itt kezdődik. Nagyon nehéz, hogy ésszel felfogom, hogy ennek így nincs jövője, de a szívem mégis visszatart.
2017. máj. 11. 16:13
 14/17 anonim ***** válasza:

Az exemmel jársz szerintem.


Én bírtam az ilyesmiket, a sokat kell tanulnod tőlem, de kis lüke vagy, na majd én megcsinálom helyetted mielőtt, asszony ebbe ne szóljon bele, inkább menj a konyhába meg ilyesmiket. A testemmel ritkán nyúzott, akkor olyasmik voltak, hogy lassan elérem a vágósúlyt(ami nála 55 kg), meg hogy tűrjem vissza a fogaimat(kicsit előreálltak akkoriban)


Azért piszkált, hogy piszkáljam. Ezeregy kopasz viccet elsütöttem, és erősen kifiguráztam a melléfogásait, piszkáltam, harcoltunk, csikiztük egymást játékból, a vége pedig sokszor szex lett.


Viszont mások előtt ezt sosem csináltuk, csak ha valaki bekerült a baráti társaságunkba, ott is nagyon ritkán. Pont azért, mert megalázó lehet, idegenek ezt nem értik.


Ja és a fájó pontokat sosem cikiztük.

Se ő az én apró melleimet, se én az ő gyenge pontját.


Szerintem ne hagyd magad, jó játék. Sajnos sokan nem szeretik az ilyesmit, na ott az önbizalomhiány, nem a csipkelődők oldalán.

2017. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Túl jónak érez magához szerintem, ezzel kompenzál, hogy lehúz téged.


Az, hogy ő ezt humornak nevezi az egy mentség csak. Semmi gond, ilyesmi a legtöbbünkkel előfordul. Én őszinte bókokat mondok az embereknek mostanság. Mindenkinek szinte, viszonzás, vagy bármilyen elvárás nélkül.


A barátnőm pedig még inkább nagyobb figyelmet kap e téren. Bár nem is nagyon kell odafigyelnem, belülről jön a dolog.

2017. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezek a lelki terror, bàntalmazàs első lépcsőfokai -most épít le, rombolja az önbizalmadat teljesen. Először üt, aztàn simogat 😕. Te pedig belekapaszkodsz abba a minimàlis jò gesztusba, amit (még!) nyújt neked.

Utàna majd jönnek a kemènyebb dolgok ès te észre sem veszed majd, csak itt-ott egy valòban erősebb "ütést" vagy akàr ütèst.

Azèrt nem tart vele senki kapcsolatot, mert egy sèrült lelkű, alacsony önèrtékelésű szociopata, aki abban leli örömét, hogy màsokat kínoz, belerúg a körülötte lévő közeli ismerősökbe (màs, idegen nyilvàn pofàn csapnà) és ezt normàlis emberek nyilván nem toleràljàk, hanem ràcsapjàk az ajtót, azzal, hogy gebedj meg egyedül!

Ő meg azzal mentegeti maga előtt sajàt beteges otrombasàgàt, hogy még valami pozitìv èrtelemben vett nagysàgnak hiszi magát, akihez senki nem méltó :xDDDD.

Bár, jobban belegondolva ez inkàbb szomorú.


Kérdező, ez NEM szarkasztikus humor! Nekem sokszor mondja a környezetem, h gunyoros, szarkasztikus vagyok, de soha, semmilyen körülmények közt nem alkalmaznám ezt a hozzàm közel àllókra bàntóan, sőt, ràjuk sehogy!

Fogyatékosnak nevezni, tàrsasàgban megalàzni azt az embert, akit szeretek, akivel együtt élek?????

Ez vicc?, szarkasztikus humor??? (Normàlis, művelt ember pl. a hülye szóval is óvatosan bànik, nem mondja a párjának.)

Mit gondolhatnak rólad ezekben a tàrsaságokban az emberek? Ez nem humor; gusztustalan mòdon a te megalàzàsoddal mutatja, hogy ide nézzetek, mekkora csàvó vagyok, nekem ezt is lehet!!

Az a vicc, amin mindenki nevet - TE nevetsz ezeken?

Miért vagy ilyen emberrel? Illetve mièrt vagy a làbtörlője egy ilyen alaknak? Nem szégyen àm a xarból kiszàllni.....

2017. máj. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, jol mondod, ez bizony mar lelki bantalmazas, annak is a sulyosabb formaja: bant es simogat, eza szemilyesegrombolas alapja. Aki mar volt ilyen kapcsolatban es sikeresen felallt belole, az mar az elso jelekre felismeri az ilyen partnert, de akinek ez az elso, az sajnos lelkileg meg fog roppanni par evre.


Kerdezo, viccelj vele te is legkozelebb amikor a testedet gyalazza, mondd neki halalosan komoly arccal, hogy ja, nem lehet minden tokeletes, nekem nagy a fenekem, neked meg kicsi a pcsod. Utana meg tedd hozza vigyorogva amikor a megbantott abrazatat latod, hogy csak vicceltel. Lassuk, hogy esik ez neki.

2017. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!