Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki tud tanacsot adni segithet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tud tanacsot adni segithetne (? ) Többi lent

Figyelt kérdés

Lasan 3 éve van baratom

Sokszor veszekedtunk mar de ki is bekultunk

Most is ossze vesztunk de olyan dolgon amiben nem en voltam a hibas hanem ő (mondott egy csaladtagomra egy rossz szot es lecsesztem hogy miert kellett es megharagudott hogy minek parancsolgatok neki mikozben szerintem ez nem parancsolgatas)

De viszont most kizar az eletebol hallani sem akar rolam

En nagyon szeretem de biztos vagyok benne hogy o is

Mit tehetnék? Várni rettento nehez irni nem akarok neki mert csak roszabb lesz nagyon makacs amit a fejebe vesz az ugy van nala

De en meg szenvedek

Mar vagy 4 napja nem kerestem de o sem engem de tudom h hianyzom neki vagy valami mert nezegeti a facebookom engem nem zavar mert tudom h valahogy kicsit is erdeklem még de nekem igy nagyon nehez :( valaki valami tanacsal johetne h mit tehetnek


Fiuk tanacsat is varom feltetlen :(



2017. máj. 11. 15:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Őszintén hány éves vagy? LEGYEN MÁR BENNED TARTÁS, nem bántani akarlak, de idióta vagy? De most komolyan?

Nem is te csináltál rosszat, ne hogy te érezd már szarul magad miatta. Gondolom nem ez volt az első, hogy így szrban hagyott, meg szenvedtél utána.

Azért csinálja bzd ki, mert tudja, hogy megteheti, mert visszasírod magad hozzá. Azt se tudod, hogy ilyenkor mit csinál. Lehet már egy párszor meg is csalt, azt lehet észre se veszed.

HOL A TARTÁSOD? Ne legyél már balfék! Ne hogy már te írjál már rá!!!

2017. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
20 vagyok dehat mit tudok csinalni ha szeretem :'(
2017. máj. 11. 17:16
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdező,

rossz helyen kérdezed. Itt többségben vannak, és hangosabbak azok, akik azt szeretnék, ha a párkapcsolatok felbomlanának, bármilyen zavar, krízis, vita esetén. Hagyd ott, rúgd ki, szakíts, úgyse változik. Ezek a leggyakoribb "jótanácsok".

Szerintem nem kell megalázkodnod, de hívd föl, és kérdezd meg, hogy mit akar. Megmondhatod, hogy neked ez így rossz, és kérdezd meg, hogy neki jó-e. Semmit se kell igérni, még kevésbé bocsánatot kérni. Ha makacskodik, hagyd. Holnap ugyanígy, ugyanezt kérdezd meg, és ha még mindig ugyanaz a válasz, hagyj ki egy napot. Már várni fogja a jelentkezésedet, és el fog bizonytalanodni a szünettől.

Talán nem szép dolog játszani, de a keménykedés is gyerekes.

2017. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Privátban is elküldtem, de itt is elküldöm!


És akkor nem kell tartásodnak lenni mert szereted?

Ne hogy te keresd már meg! Meglátszik, hogy nulla önbecsülésed van neked is. Ne hagyd már hogy játsszon veled!

Szarik rád! Ha annyira szeretne, már menne hozzád!

Ne legyél már buta!

2017. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez pedig a másik privátom:


Megmondom kerek perec: Nem szereted te se őt.. látszik a válaszodból ténylegesen hogy semmi önbizalmad, semmi önértékelésed nincs. Te idealizáltál egy hülye majmot, akivel idézőjelesen úgy érzed, hogy boldog vagy.

Nem akarsz kilépni ebből a kapcsolatból, mert úgy érzed, hogy amilyen nehezen ez a kapcsolat összejött, soha nem találnál nála jobbat. Rettegsz ettől, hogy egyedül maradsz.

2017. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mikor utoljara ossze vesztunk folyton azt csinaltam hogy hivogattam de fel se vette es kinyomta ez volt egy heten at sokat nem ernék el vele most se :/ hat jo lenne ha lenne egy olyan aki tenyleg az mellett is van es ne azt mondana h dobjam ki :/
2017. máj. 11. 17:43
 17/18 anonim ***** válasza:
55%

"En nem attol rettegek hanem attol hogy mi lesz nelkule mikor utoljara vesztunk ossze korhazba kerultem annyira kivoltam en csak ettol felek h megint ez lesz"


Most ezek után azt várod, hogy tényleg azt mondjam küzdj érte?


Akkor legyen, küzdj érte, hívd fel. Próbálkozz. Menj el hozzá akarata ellenére. Biztos fog neked örülni, hiszen teljes szívéből szeret és ő neked nem akarna ártani soha.

2017. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Örülj ha most mentek szét és nem 10 év múlva.

Gyakorlatilag ő dobott ki téged. Nem kell semmit tenned, csak másik pasit keresni.

2017. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!