Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 3 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 3 hónap után kellene valamit érezni e irántam?

Figyelt kérdés

Még csak januàr óta ismerem, es 3 hónapja járunk a barátommal es ugy erzem o meg nem erez irántam semmit.

Szerintetek ha ennyi ido utan is "csak" kedvel, akkor van ertelme folytatni?

Normalis valaszokat irjatok, kerlek.

Fura lenne ha rákérdeznek hogy mit érez irantam?


2017. máj. 12. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én három hónap után már bőven szerelmes voltam a páromba, ahogyan ő is belém, de nem mondanám azt, hogy ez mindenképpen mérvadó. Lehet, a te barátodnál lassabban alakulnak ki az érzelmek, de persze az is elképzelhető, hogy végül nem lesz szerelmes. Szerintem ne kérdezz tőle semmit, hanem figyeld, hogyan viselkedik veled, abból kiderül, hogyan érez irántad.
2017. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a baj...neha azt erzem a viselkedese miatt hogy nrm vagyok neki fontos
2017. máj. 12. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyit nem várnék. Volt már rá példa és értelmetlen volt. Ez vagy az elején jön, vagy soha, felesleges bármit belemagyarázni. Maximum 1-2 hónapot várnék, hogy a másik szerelembe essen(vagy én), de igazából az az igazi, ha már első találkozón érez valamit.
2017. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyolc hónapja várom, hogy érezzen valamit a párom, de persze teljesen egyértelmű, hogy nem fog. Én azt mondom, hogy menekülj addig, míg nem késő! Három hónap alatt már ki kellett volna alakulnia az érzelmeknek, ha addig nem, már azután sem fog. ÉS ha már most azt érzed, nem vagy elég fontos neki, akkor gond van. Higgy nekem!
2017. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
3 hónap után ja,ideje lenne némi kiábrándultságot,utálatot éreznie irányodban.Lehet nem mész az agyára eléggé,nyaggasd még kicsikét!
2017. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem is fog.
2017. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha pár hét nem elég, hogy valaki szerelmes legyen, akkor már nem is lesz az. Tapasztalatból tudom. Ha le is fekszel vele akkor kvázi csak dugásra használ ennyi ideje. Szerintem hagyd...


Bár ez csak az én véleményem, lehet mások másképp látják az ilyesmit. ÉN otthagytam volna már a helyedben, ha 1 hónap után sem érzem azt, hogy szeret, és pl meg kellene kérdeznem mit érez irántam. Szerintem ez már rég rossz... én ezt nem tenném a helyedben. Csak megalázó lenne. Ha szeretne akkor már mondta volna, és éreznéd is. Tégy ahogy jónak látod.

2017. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 2 hét után mondta a párom ,hogy szeret, rá két hétre én is. 10,5 éve vagyunk együtt.
2017. máj. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!