Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt elfogadni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt elfogadni? Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
A barátnőm, akit nagyon szeretek és ő is engem előttem egy sráccal járt, akit lesz.pott. Ez engem szörnyen zavar és az jár a fejemben, hogy szeretett párom szájában mi volt. Mondta, hogy sajnálja és akkor még nem ismert, de akkor sem tudom eljelejteni. Mit tegyek?
2017. máj. 15. 12:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van, gyerekes dolog, de attól még zavar. Amúgy szűz lány és ezen túl nem csinált semmit. Nagyon szeretem és ő is engem. Elfelejtem az egész dolgot és változatlanul imádni fogom a kis Drágaságomat.
2017. máj. 15. 13:03
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy még hány fax fog járni a szájában, mire megállapodik valaki mellett.

Mert hogy olyan pasival nem marad sokáig, aki képes ilyesmi miatt hisztizni, az egész biztos.

2017. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked ő az első...?
2017. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
2017. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Javaslat: legyél felnőtt ember.

És téged sose szopott még le?

2017. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már ezen. Ez egy természetes dolog ezen fölösleges kattogni. Gondolom neked ő az első így ezért nehéz ezt megemésztened de nagyon ritka az olyan eset, hogy valaki az első párjával marad élete végéig. Igen együtt voltak szeretkeztek egyéb dolgokat is csináltak és ha veled nem jön össze esetleg akkor csinálja mással is majd ez ilyen dolog. Most akkor mit vársz? Ha valakinek nem jön össze az első kapcsolat akkor vonuljon zárdába élete végéig? Inkább örülj neki, hogy már van tapasztalata ilyen téren és ebből fakadóan neked már jobban csinálja.
2017. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%
Én megértem a kérdezőt amúgy. Érzelmileg tök jogos az, amit ír. Hát haver... Ez a különbség a Disney mesék meg a valóság között. Itt semmi se ideális.
2017. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz a kapcsolatod többi részéhez is, ne számíts aranylakodalomra...
2017. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
És ő miért sajnálja azt? :O
2017. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ő sajnálja, mert TE vagy az idióta?!


Úristen, hagyd el a lányt az ő érdekében!

2017. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!