Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mindig azzal jön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mindig azzal jön, hogy nekem melyik csaj tetszik akár a tv-t nézzük vagy megyünk bárhol. Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Mindig ezzel van elfoglalva. Nézzük a tv-t erre elkezdi mondani hogy tudja hogy nekem bejön az a csaj és erről beszél. Hiába mondom neki, hogy hagyja már, nem ezzel vagyok elfoglalva. Amúgy jól látja mindig, nem téved, de nekem eszembe se jut! Amikor már nagyon mondja akkor megmondom hogy igen, na és? Ha megyünk valahova, akkor is mondja hogy a felszolgáló csaj nekem pont az esetem volt, tudja hogy bejött nekem.

Tegnap a forgalomban mentünk és mosolyogva kiengedett egy csaj maga elé, erre akkor is rákezdett hogy esetem a csaj és azért engedett ki mert neki is bejöttem. Pedig semmi nem volt ebben, egyszerű forgalmi helyzet.

Amúgy ő is az esetem, azért vagyok vele, nem mással! Miért csinálja ezt? Már százszor rászóltam! Semmi oka féltékenynek lennie, még csaj haverjaim sincsenek, nem irogatok a neten egy nőnek sem.

Veszekedés nincs miatta, de zavar a dolog. Ha tetszenek is azok a csajok, de nem mutatom ki, nem érdekel a dolog, az miért bűn? Miért kell szóba hozni?


2017. máj. 16. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Lehet be akar venni egy csajt harmadiknak, mert biszexualis. Mit szolsz hozza?
2017. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Szoktál neki gyakran bókolni?

22/L

2017. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Csonáld vele ugyanezt és a reakciójából kiderül, hogy ő milyen reakcióra vágyik tőled.

Lehet, hogy csak poén. Lehet,hogy azt számolgatja, hogy hány jócsakt győzött le nálad... Lehet, hogy azt akarja, hogy dicsérd a szépségét, stb

2017. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

1.Lehet, hogy van egy kis önbizalomhiánya és nagyon szeretne neked tetszeni,megfelelni fél, hogy elveszít.

2.Titokban oda van egy másik pasiért és mindenképpen rád akarja terelni a figyelmet bemesélni, hogy neked is tetszenek más nők.

3.Nem vagy fele elég figyelmes, unatkozik.

39/N.

2017. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Üdvözöllek a klubban!!!!

Az én volt párom ugyanezt csinálja és rohadtul idegesített. Az utcán, a strandon, még a szomszéd csajszit és kinézte nekem, hogy mennyire passzolna hozzám.

Próbáltam már én is hasonlóan viselkedni vele szemben, de nem vette észre magát, ha nagyon felkaptam a vizet akkor vagy csöndbe maradtam 1 óra hosszat, vagy azt mondtam, amit éppen hallani akart nagyon kétértelmű szöveggel.

Volt már rá precedens, hogy az egyik benzinkutas sráccal megbeszéltem hogy próbálkozzon be nála, bókoljon neki és legyen nagyon nyomulós.

Amikor kiértem a kocsihoz rákérdeztem, hogy neki mennyire jönne be az a srác,mert pont az ő esete, izmos, magas, kék szemű......nagyon elvörösödött, egy szót sem szólt csak vágta a pofákat.

Ez valamilyen kisebbségi komplexus eredménye, mindig versenyezni akar az általa vélt potenciális jelöltekkel, ahelyett hogy saját magára és a partnerére figyelne.

Ha rám hallgatsz menekülsz minél messzebb, soha nem lesz nyugodt kapcsolat belőle!!!!

2017. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én akkir csináltam ezt, amikor úgy éreztem, nem tetszek eléggé a páromnak, mert nem bókolt, nem mondta, hohy csinos vagyok, stb. Nem szép dolog a játszmázás, ha ezt érezzül, nem így kéne jelezni a másik felé, de mivel anno én is ezt csináltam, saját tapasztalat alapján azt tudom mondani neked, hogy nem törődsz annyit a barátnőddel, mint kéne, ezért viselkedik így.

Az én párom minden nap elmondja tőbbször, hogy szeret, minden alkalmat megragad, hogy megdícsérjen, észreveszi, ha csini vagyok és lám, eszembe sem jut, hogy más lányokat nézegessek ilyen céllal :)

22/L

2017. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Minden nap dícsérem! Mindig az a válasz hogy "ja persze" nem hiszi el amiket mondok. Most ha szerinte nekem annyira esetem xy és neki is én akkor miért lennék vele?

Nem pasizik vagy ilyesmi, ez kizárt.

Önbizalom kérdés lesz ez, csak abba kéne hagynia amíg semmi okot nem adok erre

2017. máj. 16. 10:54
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Látod, így jár az, aki féltékeny, önbizalomhiányos, éretlen kis pitsákkal jön össze értelmes, kiegyensúlyozott, felnőtt nő helyett. Ki milyet szakít, ugyebár.. további kellemes szenvedést, változni nem fog, ezt elfelejtheted.
2017. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"bókolni" :D még mit nem...
2017. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalma és folyton másokhoz próbálja magát hasonlítani; ez aligha fog megváltozni.


De azt írod, hogy MINDIG jól látja, ezek szerint nem teljesen alaptalan, ha féltékeny...

2018. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!