Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy hónap szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy hónap szünetet kért, nem tudom mit tegyek, tanács ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve járunk, azóta mindennap beszéltünk. A barátaink szerint is nagyon összeillünk.

Minden jó volt keveset veszekedtünk, boldogok voltunk együtt szerettük egymást. Kb. 2 hónapja mondta el hogy nagyon zavarja a tudat, hogy mi lett volna, ha nem járnánk és milyen lehet mással (nem feltétlenül a szex). Azt beszéltük meg, hogy mivel nem tudunk rá jó megoldást elmegy pszichológushoz. Már 4 hete járt, mikor tegnap este találkoztunk (délelőtt volt pszichológusnál), hogy ő felmondott a munkahelyén, haza költözik, mert besokalt és idő kell neki míg átgondolja. Persze nekem ez rosszul esett halálosan, nekem mindent ő jelent. Mikor ment el is még azt mondta hogy szeret.

Minden barátom, még az ő barátai is azt mondták, hogy nem fog jobbat találni nálam.

Tudom hogy sok rossz ilyen sztori van, de akad közte azért pozitív is.

Nem tudom mit tegyek, keressem egy hét múlva vagy várjam meg mikor keres ő? Köszönöm a segítséget.



2017. máj. 17. 07:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
A hapek csak tuldramazza azt a nagyon egyszeru helyzetet, hogy szamara veget ert ez a kapcsolat, es masra vagyik mar. Ehhez felesleges pszichologus, meg tarsai, de te is jobban jarsz egy ilyen dramakiraly"no" nelkul. Ne keresd, ez az egesz helyzet rad nezve mar igy is megalazo.
2017. máj. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez már rég nem jó kapcsolat. A csávó már fejben egy hónapja szakított, csak nem mondta ki, mert beszari.

20N

2017. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Tartsunk szünetet = HeHe, én már (gondolatban) mással prütykölök.
2017. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
48%

Nézd, ha mondott valami egyhónapos határidőt, akkor arra még hagyj rá neki két-három napot, aztán hívd fel - már persze, ha addig nem telefonál.


Addig meg hadd agyaljon "az Élet, a Világmindenség, meg Minden"-en.

2017. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Szünet az iskolában van nem párkapcsolatban. Tanuljátok meg végre. A pasid más csajokkal is akar kefélni. Attól függően, hogy talál e jobbat nálad, vagy visszamegy, vagy nem. Attól, hogy a barátaid szerint nem talál jobbat, attól még találhat valami cafkát aki per pillanat jobban bejön neki. Nem egy hónapja vagytok együtt. Milyen kapcsolat ez, hogy haza menekül a problémák elől? Ha bármi baja van, azt együtt kell megoldani. Ha pedig úgy érzi nem te vagy az "igazi" akkor kulturáltam szakítani. Ha lábtörlő akarsz lenni akkor hajrá, jó úton haladsz. Amúgy igen persze, hívd fel naponta és könyörögj neki, két pina között talán felveszi, hogy mrgbizonyosodjon róla, hogy ha más csajok is büdösét szarnak akkor te tárt karokkal várod vissza.
2017. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
A szünet az kb. olyan, mint halottnak a csók, semmi értelme. Olyan, mintha szakítanátok. Ha már felmerült ez benne, hogy akár 1 hónapig is nem akar veled lenni, az már régen rossz. Én inkább kiadnám az útját.
2017. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt lezárnám. Ha valaki a nehézségeket nem velem akarja megélni, hanem engem is egy nehézségnek lát, amiből kell neki szünet, akkor semmi értelme. Egy kapcsolat nem így működik. Számomra nincs olyan, hogy "szünet". Akkor annak vége.

22/L

2017. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Így külső szemlélőként bárki, így fog vélekedni, hogy vége.

Már sokszor elmondta, hogy számára én vagyok az igazi, csak nem most. Még fiatal és élni akar, de ott vagyok én akivel nagyon szeret lenni, mindent megoszt velem.

Elég rossz a családi háttere. Az apja ott hagyta őket, előtte ivott is és mindenért őket hibáztatta. Fél, hogy olyan lesz mint az apja és ezt velem nem akarja megtenni.

Én szeretnék neki mindenben segíteni és együtt megoldani, de előtte el kell dönteni, hogy akarja e hogy segítsek vagy sem.

2017. máj. 17. 09:21
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Te pozitívan állsz hozzá és reménykedsz ez természetes.

Hasonló helyzetben voltam én is h akkor majd mindenbe segítek, kedveskedtem ajándékot vittem stb

Majd kiderült hogy egy másik sráccal közel kerültek egymáshoz amig a szünet volt.

Én meg hülyét csináltam magamból.

2017. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

"Én szeretnék neki mindenben segíteni és együtt megoldani, de előtte el kell dönteni, hogy akarja e hogy segítsek vagy sem."


Abban szerintem tuti nem kell neked segíteni, hogy másokkal tudjon kefélni..és neki ez a legnagyobb baja.

Őszintén, képes vagy asszisztálni ehhez?Én nem bírnám.Menjen, dugjon, ő élete, de ne tartson engem fel, és főleg ne tartogasson a későbbiekre, mire kiéli magát és már jó leszek neki én is.

2017. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!