Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kezdenetek egy tul sertodos pasival?

Figyelt kérdés

Mai napi pelda...

Cseten beszelgetunk es szoba kerult a kinezet...

Mondtam h szamomra o elsore kinezetre semleges volt. Az elso pasimra emlekeztetet ki ezetre csak huncuttabb a szeme. Es h azamomra irrelevans a kulso mert az fog meg amilyen a szemelyisege es tolem barhogy nezhet ki ha ez elvarazsol


Erre kiakadt h akkor minek kezdtem olyannal aki szamomra semleges. Es h ez mennyire serti. Erre kilepet.


Mi a fenet lepjek? Mert nem erzem azt h a sajat velemenyem miatt bocsanatott kellene kernem.


2017. máj. 17. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem olyan ismerősöm van, aki kiakad ha megdicsérem.... Mondjuk ő lány, de ha szóbahozom, hogy te mennyivel jobb vagy ilyen meg olyan téren, vagy milyen szép az arcod, akkor nekem támad, hogy ne hasonlítgass senkihez.
2017. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondunk olyat, hogy "az exemre emlékeztetsz". Senki nem szereti, ha az exeihez hasonlítják. Viszont, ettől eltekintve, én utálom a sértődős pasik, az olyan lányos dolog. Nem lépnék erre semmit, ha elég férfi, nemis rugózik ilyesmin, mert minek lennél most vele, ha nem tetszene? Az, hogy eleinte semleges volt neked, nem jelent semmit...
2017. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a sértődős embereket egyszerűen messziről elkerülöm, jobban szeretem magam annál, hogy ilyenekkel büntessem magam. Viszont meg tudom érteni, hogy rosszulesett neki, amit írtál (gondolj csak bele, fordított helyzetben mennyire esne jól a dolog), de aki ilyen dedós módon reagál, attól nem hiszem, hogy sok jóra lehet számítani.
2017. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én képes vagyok agyérgörcsöt kapni, ha valaki így reagál. Vagy felhívom és dühből megsértődök neki, hogy lássa mennyire gáz, amit művel, mert képtelen normálisan kezelni egy konfliktust.


Egyből arra következtetek, hogy egyedül gyerek és képtelen a kommunikációra. Nekem öt testvérem van, így muszáj volt megtanulnom beszélni a körülöttem lévőkkel. Nem sok esélyem volt másra.


Valószínűleg, ha ilyet tenne velem egy lány vagy egy srác, akkor utána már nem érdekelne egyáltalán és boldogan hisztiznék neki dühömből, hogy megtanulja, hogy milyen érzés, ha valaki csak úgy "megsértődik" és eltűnik. Hogy van képe valakinek ilyen problémamegoldási technikát használni? Hülye az ilyen vagy mi baja?


SZóval lehordanám a francba, aztán, amikor úgy érzem, hogy megszeppent, akkor közölném, hogy "ha képes fejlődésre, akkor megkereshet a bocsánat kérésével, de ha nem, akkor hagyjuk az egészet".


Ha viszont nem szeppenne meg, hanem neki áll feljebb, akkor nem ajánlok fel ilyen lehetőséget, hanem közlöm, hogy "Örültem a lehetőségnek, és szóljon, ha van olyan, aki elviseli a megsértődéseit, mert megnézném."


Fúúú de ideges tudok lenni az instant semmiből jövő megsértődős emberekből, akik képtelenek kommunikálni. Egészen elképesztő számomra, hogy mennyire felszökik bennem az indulat, ha ilyennel találkozom...

2017. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A "semleges" szó az, ami megbántotta, ami részben érthető is. Azt gondolja most, hogy nemcsak számodra semleges, hanem általánosságban a nőknek is - ez nagy pofon az önbizalmának és emiatt a jövőbeli párkeresési esélyeit rontottad, hiába nem ez volt a szándékod. Ha máshogy fogalmazol, lehet, hogy nem reagált volna Durci Marci módjára:)


De amúgy szerintem nincs olyan, hogy "semleges" külső - ha ránézel valakire, azért meg kell tudnod mondani, hogy tetszik-e vagy sem. Az rendben van, hogy neked nagyon fontos a személyiség, de a külső is ki kell, hogy váltson valamiféle impulzust belőled, akár egy pillantás után is.

2017. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Reszben erthetö, hogy nem esett jol neki, de ennyire mar ne legyen erzekeny/eretlen valaki.


Szerintem, eleg hülyen reagalt es ezert nem neked kellene keresned vagy bocsanatot kerned töle. Örülj annak, hogy erre ilyen gyorsan feny derült.

2017. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell, és ha rám hallgatsz mielőbb leépíted őt, vagy állandóan azon fogsz kattogni, mit mondhatsz és vajon mikor sértődik meg.


Passzív agresszió, felejtős!

2017. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem a pasi sértődős, te vagy érzéketlen. Olyannal hogy lehet mégis kezdeni, hogy az exedre hasonlít? XD Jézusom, ez egy rossz vicc
2017. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Részben te is tapintatlanul fogalmaztál,részben ő is éretlenül reagált a szitura.Én írnék neki,hogy ne haragudjon,nem akartam megbántani,és ha van kedve,folytathatjuk,ahol abbahagytuk.Ha erre is negatívan válaszol,hagynám.
2017. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kis hatter ...

Szexkapcsolat lenne elvileg... De napi szinten irogat. Tobb orat beszelgetunk

De tulkep szex is csak egyszer volt :-D


Semleges mert a korkulonbseg miatt nem volt kepben mint ferfi(o a fiatalabb) kinezetre az a tipikus jo fiu mosolygos kedves, fokozatosan alakult ki ez, ami van most.

En racionalis tipus vagyok, o erzekeny lelkis.


Probaltam magyarazni neki h az en koromban mar nem a szepseg a fontos hanem a szemelyiseg donti el lesz e valami vagy sem !

2017. máj. 17. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!