Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem férfias ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem férfias ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az idén diplomáló pasimat( akiről úgy gondolom hogy elég esze kellene hogy legyen) meghívták a szüleim vacsorára, ő meg nem mer eljönni, mert neki kellemetlen. Engem ez nagyon zavar,hogy ilyen szégyenlős a pasim, amikor társaságban vagyunk akkor is mindig feszült és furán viselkedik.Úgyérzem hogy hiába tetszik a külseje, és egyre inkább háttérbe szorul, mert nem látom benne a férfiasságot.
2017. máj. 17. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem mer elmenni? A szüleid hogy viselkednek vele? Biztos, hogy tényleg elmenni nem mer, nem pedig ki alar bújni a dolog alól és ez a kifogás?
2017. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, nem társasági ember. Ennek nincs köze a férfiassághoz.
2017. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Normális.


Én teljesen ilyen ember voltam TIZENÉVESEN, KAMASZ koromban, mint most a barátod. Nem is voltam népszerű, vonzó a lányok körében.

Az egyetem első éveiben jött a váltás, amikor elkerültem otthonról (egy rossz családi környezetből) és megismertem olyan férfi barátokat, mentorokat, akiktől sokat tanultam illetve a neten is olvastam rengeteget a témáról.

A lényeg, hogy manapság sokkal több bennem az önbizalom mint akár 3 vagy 5 éve volt.


Minden embernek van fejlődéstörténete és nem normális, ha valaki ugyanolyan gátlásos ma, mint 5 vagy 10 éve volt. A barátodnak már régen fejlődnie kellett volna, előre kellett volna lépnie ebben. Sajnos sok ember egész életében képtelen változni.


24/f

2017. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Interferencia ***** válasza:
Eddig is csak a külseje miatt voltál vele? Lol. Amúgy meg beszéld meg vele a dolgot.
2017. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló nem csak a külseje miatt voltam vele eddig is.Már az elején is láttam hogy szégyenlősebb ,de azt hittem hogy majd idővel változni fog és hogy nem lesz ennyire gátlásos de tévedtem. Egyébként a szüleimmel nem sokszor találkozott csak köszöntek egymásnak, de semmi okot nem adtam rá, hogy ő féljen velük leülni enni.
2017. máj. 17. 18:56
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Tipikus nő, aki az alfahímre izgul. Legyen Dwayne Johnsonnal kevert Chuck Norris, némi Vin Diesellel fűszerezve, aki villámot pisál és az acél olvadjon meg a tekintetétől. Semmi új nincs a nap alatt. Mindent elvártok, de nektek soha, soha, semmit nem kell nyújtani, elég, hogy nőnek születtetek.
2017. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Biztos "nem érzi magát férfinak melletted"...
2017. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6.: nehogy már az túl nagy elvárás legyen, hogy a leendő anyósékkal leüljön egy vacsorára
2017. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen a családi háttere?Egy nagyon intoleráns környezetből jövő ember simán lehet ilyen.16 évesen én is ilyen voltam az első pasimnál,csak ott nem gy családi vacsiról volt szó,hanem baráti társaságról.Ma már fainul el vagyok úgy,hogy nézek ki a fejemből és nem kapok az ilyen eseményektől hidegrázást.Lehet,több türelem kell hozzá.Ha máskor is volt hasonló,szerintem egyszer ajándékozz neki valami könyvet egy pszichológustól,aki jó stílusban le tudja írni ezt a folyamatot.Bagdy Emőkének van egy könyve,aminek az a címe,hogy Bízz Magadban!. Ha közeledik a szülinapja,szerezd be neki,t'án ha elolvassa,mert sokat segíthet neki.
2017. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valamilyen társas szorongása van? Szociális fóbia?


Vagy csak szimplán kényelmetlen neki - unatkozna, nagyon introvertált?

2017. máj. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!