Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elérhető, hogy újra belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérhető, hogy újra belém szeressen a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom röviden, és jól leírni a helyzetünket. Tehát maga a szerelem, egy nagyon jó barátságból indult. Ismertem már régóta, amikor randizni keztdünk. Így a kapcsolatunk is baráti lett, vonzalommal. Nagyon kiegyensúlyozott meg harmónikus volt ez az egy év mióta együtt vagyunk. Azonban most nála eltört valami, és így szakítottunk egy fél napra, mert utána végül is megbeszéltük, hogy adunk még egy esélyt a dolognak. Azóta is ugyanolyan baráok vagyunk, skat beszélünk, de ez engem és úgy érzem őt is eléggé megviselt. Az egész barátság majd kapcsolat amúgy nagy távolságnak van kitve, mert 20 km-el messzebb lakik tőlem. Így csak hétvégéken és a szünetekben tudunk együtt lenni. Szóval lényegében nem volt semmilyen konfliktus, csupán a részéről kicsit kihűlt ez a dlog, és nem tudom, hogyan éleszthetném fel újra azt a tüzet?

Köszönöm!



2017. máj. 18. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudod nem megy a végtelenségig ez a full lávcsi sztori a párkapcsolatokban, az a tűz amiről te itt írsz.(sokan ezt hajszolják, ez után mennek az egyik kapcsolatból a másikba)


Eljön az ideje amikor a szerelemből átmentek a szeretetbe. Ha barátok voltatok, és nem kellett egymást úgymond nagyon felfedezni, akkor ez még rövidebb ideig tarthatott. A szeretet az egy folyamatos dolog, az lehet ott több évtizeden keresztül is.:)

2017. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20 kilóméter nem sok.. ennyit még én is áttekernék bringával akár naponta, hogy a csajommal lehessek.. omg..
2017. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam. 200 akart lenni. :)
2017. máj. 18. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jó kondiban van az se kihívás :D
2017. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te nem tudod elérni.


Ha ő nem akar időt és energiát tenni a kapcsolatba, akkor fejre állhatsz, akkor sem fog újra beléd szeretni


Az egyetlen amit tehetsz, hogy a saját dolgaiddal rendbe jössz, hogy azokon változtatsz, amik rajtad állnak, a többit bízd rá, és ha ő nem változtat, akkor lépj tovább

2017. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy,hogy a szerelmet vagy a tüzet kell feléleszteni!


A tüzet szerintem fel lehet,de a szerelmet nem.

2017. máj. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!