Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves fiú vagyok.Vasárnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú vagyok.Vasárnap szakított velem a barátnőm közel 1 év kapcsolat után azzal az indokkal,hogy "már nem úgy érez irántam mint rég". Még mindig nagyon szeretem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idegileg nagyon megvisel naponta többstör is sírok,tegnap beszéltünk msn-en mondtam neki most csak arra lenne szükségem hogy átöleljem erre ő azt írja nekem is.16 éves összevan zavarodva nemtudja mit érez de 1 év csak nem törlödik ki úgy a szivéből?Szombaton ő is jön fel disocba iszik majd és aztmondta ha meglát lehet elsirja magát,na ilyenkor mi a teendő vigasztaljam vagy mit csináljak??

ja és reménykedhetem én még ebben a kapcsolatban?


2008. okt. 15. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Még megpróbálhatod.

De akkor találd ki, mi tart össze titeket.

2008. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez itt a probléma h csak 16 éves és képtelen még komolyan gondolkozni és nem is akar mélyreható érzelmeket magába magyarázni. Neked persze ez most jó szarul esik, de megmondom a frankót, én azon is csodálkozom h képes volt egy évig teszetoszzáskodni egy konkrét ember mellett. Ilyen csajtól nem lehet elvárni hogy majd elkötelezze magát melletted, mert még kíváncsi, és ki akar mást is próbálni, nem szokás ilyen korban komolyan építeni valakire. Legközelebb válassz be körültekintőbben és leginkább hozzád illő korban, az oviban csak éretlen almát találsz apafej! Úgyhogy a legtöbb amit tehetsz h önuralommal továbblépsz, mert ez már halott ügy, kár is erőltetni, csak az időd és energiád pocséklod. Arra meg nem tudok mit mondani mást mint hogy hülye picsa aki képtelen eldönteni hogy mi a frászt is akar tulajdonképpen, mert megingott az érzelmeiben az első kívülről jött csábításra, ebből az látszik h valszeg sose jelentettél olyan eszméletlen nagy Őt neki mint fordítva. legalább neked lehetne elég eszed.
2008. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Velem pont ugyanez történt! De tökre ugyanez. Tudod mi a volt nálunk a baj? Az hogy közel 1 után megszokta barátnőm, hogy ott vagyok mellette. És akkor mondta, hogy már nem érzi ugyanazt amit az elején, sőt nem is szeret, össze van zavarodva stb...

Na amikor kihevertem a szenvedést, és meguntam hogy így szivat engem, úgy elküldtem őt a jó édes k*rva anyjába. Én szakítottam vele, és nem ő velem. Rádöbbent, hogy mégsem leszek ott neki mindig, rájött egyből arra is hogy szeret engem, sőt szerelmes belém.( és ő pedálozott utánam:))

Neked is azt tanácsolom, hogy hagyd őt faképnél, legalább lesz egy kis ideje gondolkodni. Majd tisztázza magában az érzéseit, és utána úgyis keresni fog, ha kellesz neki.

Na csak kőkeményen tesó:D

Sok sikert!


Ja eredményt majd írd meg, kíváncsi vagyok.

2008. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Előző válaszadó vagyok....

Még annyit hogy ha ennyire éretlen a csaj akkor lehet, hogy halott ügy....

Akkor is neked kell otthagynod őt...

Jobbat nem tudsz tenni szerintem.

Vagy visszajön hozzád, vagy találsz majd egy jobbat.

2008. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Na azért csak ésszel! Abban lehet valami, hogy van, aki csak akkor tér észhez, ha már nem kaparnak utána, mint a kiskutya; de a ló másik oldalára sem kell átesni, mert olyat még nem hallottam, hogy valaki azért szeretett meg valakit, mert az illető lehülyepicsázta, vagy elküldte a k. anyjába! Abban is lehet valami, hogy 16 évesen még nem érett valaki egy komoly kapcsolatra, de 16 év az már nem szélsőségesen fiatal, meg ez nagyon egyénfüggő is. És későbbi életkorban is lehet az ember bizonytalan.

Ha a discóban látod messziről, hogy részegen elsírja magát, hát szerintem ne menj oda, mert mi van, ha a nyakadba csimpaszkodik, megint összejön Veled, aztán meg másnap kijózanodik és azt mondja, "bocs, mégse"? Vigasztalják a barátnői! De ha konkrétan Neked kezd el sírni, akkor megpróbálhatod kiszedni belőle, mit érez valójában, és van-e még remény. De a részegségével ne élj vissza, én azt mondom, mert az nem "igazi"!

2008. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

az elején mikor ősszejöttünk ő volt belém szerelmes mindig ott volt a seggembe jött uttánam szval tuti szeret(ett) de a végére ez megfordult én érzek iránta komoly érzelmeket:S

2008. okt. 15. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem biztos vannak komolyabb gondolkodásúak a 16 évesek között de kevés.Vannak oolyanok is akik soha nem fognak megkomolyodni.Én 16 éves voltm amikor megismertem a barátomat és több mint egy éve vagyunk boldogan :) természetesen voltak kissebb nagyobb veszekedések,féltékenységi jelenetek meg volt és most is van egy pár személy aki nem tudja elviselni hogy eggyütt vagyunk és szét akarnak minket választani :S de De amíg bírjuk idegekkel addig nem lesz szakítás.

Hat a barátnőd elég problémás.Tényleg idegesítőek tudnak lenni azok az emberek akik azt sem tudják hogy mi a fenét akarnak.keress egy másik komolyabb lányt.

2008. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Hát sajnos én is ugyanebben a cípőben járok.. Én 2* szakítottam a volt barátnőmmel.. Először ugyanaz volt a probléma, h nem tudja, pedig valahol érzi.. Én leültem vele beszélgetni, mindent megbeszéltünk és aztmondta h folytatni szeretné, utána 3 hétig ment és jött ugyanaz előről.. Én aztmondom fiatal vagy mint én. A csaj is fiatal, ő sokmindent megszeretne tapasztalni.. Szerintem nem éri meg futni utána, meg hiába mondja hogy elsírja magát, meg szívesen megölelne meg mindenféle, már nem fog működni.. Ezt tapasztalatból mondom. Személy szerint én 2 hónapig szenvedtem emiatt, egyszerűen nem tudtam elfelejteni, róla szólt minden nap, rágondoltam minden percben.. De majd az idő begyógyítja a sebeket, ahogyan mondani szokták. És hagyd azt a kapcsolatot, keress egy érettebb nőt.. Amíg a lány nem jön rá hogy mi hogy működik, addig értelmetlen..
2008. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!