Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akart csalni, de nem tette. Nálatok ez szakítóok?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején még beszélt az exbarátnőjével és megbeszélték, hogy a barátom érte megy este a munkahelyére és együtt alszanak.Gondolom nem csak alvás lett volna, de közben a lány visszalépett, mert nem akart bekavarni nekünk így . Elolvastam az egész beszélgetést és elég kitartóan győzködte, konkrétan szerelmet vallott neki. Akkor már 4 hónapja velem volt együtt, de még jelét sem láttam annak, hogy hiányozna neki a volt barátnője, viszont tisztán emlékszem, hogy akkoriban kicsit magába volt fordulva és nem is tudta pontosan, hogy mit érez irántam.

Azzal védekezik, hogy ez már régen volt, összezavarodott és ő sem akarta igazán. Viszont nem ő lépett vissza, hanem a lány és láthatóan ennek ő nem örült.

Így hiába nem történt semmi elköltöztem és nem szeretném folytatni, mert ismerem és tudom, hogy kanyar nélkül megcsalt volna akkor éjjel.


2017. máj. 18. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor kb kapcsolat felénél... Én a helyedben nem tudnék benne megbízni.
2017. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Én így talán azt gondolom, hogy igazat mond neked, gondolj bele, egy szakítást kellett feldolgoznia, ez senkinek sem könnyű, biztosan te sem voltál mindig lelkileg stabil, ilyenkor előfordul, hogy hibáznak.


Szerintem bocsáss meg neki, de éreztesd vele, hogy nincs több esélye.

2017. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy majdnem megcsalás nem egy hiba,hanem tudatos cselekedet.

Érzelmileg már megcsalta a lányt. Magyarán szólva nem szereti és tiszteli eléggé a pasi. Tegye fel a kezét, aki ezek után is benne maradna egy kapcsolatban.

2017. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!