Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 3éve van párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 3éve van párom akit nagyon szeretek ő vele képzelem el az életem őt szeretném a gyerekeim apjának, de valami hiányzik.

Figyelt kérdés

A szex nem túl jó vele, nincsenek finom érintések vagy napközbeni csókok szoval a testiség abszolult elmúlt. Probáltunk változtatni de valamiért nem lett jobb.

Találkoztam egy férfival a munkahelyemen akihez eszmeletlenül vonzodni kezdtem 3 hónapig ment a "flörtölés" de az alatt az idő alatt annyi törődést kaptam amit a 3 év alatt sem. Aztán egy céges buli után lefeküdtem az illetővel és sajnos annyira jó volt hogyha most rágondolok is kiráz a hideg. Szeretné megismételni és én is vágyom rá eszméletlenül. De ő vele viszont nem tudom elképzelni a jövőm mint férj. Mit tegyek?

23/L


2017. máj. 20. 23:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

23 éves vagy. Fiatal. Nem szereted et a srácot, p sem téged.

Te gyereket akarsz és donort, amibe ne keverj bele mást.

5 év múlva gondold újra végig, és ne szerencsétlen pasikat zaklasd.

2017. máj. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

"akit nagyon szeretek ő vele képzelem el az életem"


Te szeretsz magadnak hazudni?

Egy éretlen liba vagy.

Nőként írom, a pasiddal nem mersz szakítani, de a mással dugsz, mert annyira jó vele. És közben előadod a hattyu halálát.

Gerinctelen vagy. Mindkét pasit ki kell rúgnod. Az első csak nyer azzal, ha megszabadul tőled, aztán 5-10 év múlva térj vissza a témára, mert a családalapítás egyelőre nem neked való.

2017. máj. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
3 év múlva ezzel a pasival is lapos lesz a szex.Nem való még neked a házasság, amíg gerinctelen ösztönállat módjára viselkedsz.
2017. máj. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Te csak férjhez akarsz menni, ezt a gondolatot szereted a pasidban, hogy elvesz, gyereket csináltok, és "révbe értél".

De nem tudod elképzelni, hogy életed végig csak vele szexelj, és unalmas, élvezet nélküli dugáson kívül ne jusson más. Vagyis: mégsem vele képzeled el életed hátralévő részét.

Amikor kiderül, hogy félredugsz, többé ő sem veled, nem lesz kérdés, hogy együtt maradtok-e.

Életed legnagyobb hibája lenne hozzámenni valakihez, akivel nem jó ilyen alapvető dolog, mint a szex.

Az pedig felvet pár kérdést, hogy miért nem javult a helyzet, ha elmondtad, mit szeretnél, és miért nincs már odafigyelés és gyengédség köztetek.

Ezt a kapcsolatot már le kell zárni. Semmi értelme.

Aztán nyugodt lelkiismerettel kefélhetsz azzal, akivel akarsz.

2017. máj. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már a pároddal erről? Hogy nem túl jó a szex és neked milyen igényeid vannak? Ez egy olyan dolog pont, ami talán még javítható lenne. DE mivel megcsaltad, ez már mehet a levesbe. Én a srác helyében ha megtudnám repülnél a p.csába. Nem való neked még komoly kapcsolat, nem azért kell valakivel együtt maradni, mert van aki elvenne. Ez nem csak hogy szánalmas, de baromira önző is márpedig aki önző az biztosan nem szerelmes. Te sem vagy az, akárhogy szépíted a sztorit.
2017. máj. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

23vagy,lèpj ki a kapcsolatból ès kefèlj kedvedre!

Aztán legközelebb ne fèrjnek valót keress, hanem társat! Van kölönbsèg a kettő között!

2017. máj. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, inkább valami társféle kéne neked.
2017. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!