Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire viselne meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire viselne meg az ex halála? Van, akit abszolút nem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csúnya kérdés és nehezen tudja magát beleképzelni az ember, amíg nem történik ilyen vele. Saját magamból kiindulva nekem van olyan exem, akit nagyon sajnálnék emberileg viszont nem lennék napokig szomorú, de akad olyan is, aki egy pillanatra sem érdekelne, ha történne vele valami.

Egy régi ismerősöm volt párja 2 hete hunyt el és a lányon nagyon látszik, hogy ki van bukva.Nehezen tudom elképzelni, hogy még szerette, mert úgy tudom ő volt a szakítófél, ráadásul 2 éve volt. Mégis látszik Rajta, hogy nehezen viseli, a temetésre is elment.

Szerintetek van, akit érzelmek nélkül is megvisel az ilyesmi? Ha a te párod exével történe valami mit szólnál Hozzá, hogy láthatóan megviseli és gyászolja?

Normális válaszokat szeretnék kapni!


2017. máj. 21. 09:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert sokat bántott érzelmileg, szexuálisan stb. is.
2017. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az egyik exem gyakran belengette, hogy ha vele történik valami tragédia (öngyilkosság, hajléktalanná válás hasonlók), akkor az az én felelősségem lesz, szóval neki sikerült kiváltania belőlem a totális közönyt, pont leszarnám, ha feldobná a talpát. A másik is megnyomorgatta az életemet, de azon azért megütköznék egy pillanatra.
2017. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!