Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktatok reagálni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktatok reagálni, ha a párotok (nő) a wc-re megy, és olyanokat durrantgat, hogy rossz hallgatni, meg zeng tőle a ház?

Figyelt kérdés

Valahogy nem így képzeltem el az életet.

eddig lehet hogy akkor csinálta a nagydolgát, míg nem voltam otthon, vagy kinn voltam, de ma hallottam.

Elsőnek azt hittem nem jól hallok, utána fülelni kezdtem, de jól hallottam.

olyanokat reccsent a wc-n, hogy arra gondoltam, valószínűleg festeni kell, és hoztam is a falfestéket.

pedig semmi olyat nem ettünk tegnap.

nem tudom hogy ilyenkor illik-e rákérdezni, hogy minden rendben van-e, de én megkérdeztem, hogy a wc azért egyben maradt?

nem tudom ez hogy esett neki, de azóta olyan mintha megsértődött volna, és mondta hogy ne nyúljak hozzá.

párok esetén ki mit szokott ilyenkor csinálni?



2017. máj. 21. 16:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Lol
2017. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Olyan jó lenne, ha az oldal nem anoním lenne és nem lenne ennyi troll kérdés..
2017. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
de gyökér vagy :D
2017. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez a te hibád is,biztos rendesen kitágítottad szegényt XD
2017. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Azt tudom mert megfigyeltem(kertes házban élünk, állataink is vannak), hogy a kutyák és macskák ált ha nagydolgukat elvégzik a társuk oda szokott menni és megszokta szagolni a helyet és a másik hátsóját is, gondolom azért mert a szagminta alapján analizálja, hogy egészséges-e.

Én ezt úgy gondoltam megoldani, hogy rákérdeztem minden rendben van-e?

nem hiszem hogy ez olyan rossz dolog volt a részemről, és ezért meg kellett sértődni.

2017. máj. 21. 16:38
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Istenem, de retard vagy!
2017. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
És az ilyenek élnek párkapcsolatban. >_<
2017. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Szo szerint olyan sz*rokat tudtok kitalalni. Ez a kerdes meg azt se erdemli, hogy egy jot veszekedjenek alatta a hozzaszolok...:D
2017. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Képzeld, a nő is emberből van...nem epret kakil és nem is csillámot fingik. Ez van...gázok termelődnek bennetek is, bennünk is. Nincs ezen mit megbotránkozni.

Ja, hogy a disznóbb pasik nyilvánosan kiengedik a kismadarat az más...

2017. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

"a wc azért egyben maradt?"


Figyi, ez így ismeretlenül is elég bunkón hangzik. Oké, ilyet én is simán kérdeznék valamelyik haveromtól, vagy olyat, hogy "na, sírva menekültek a patkányok?" vagy valami hasonló, de azok a haverjaim.

Csak simán úgy kellett volna tenned, mintha nem hallottál volna semmit, gondolom mert ő is kínosan éli meg ezt a dolgot.

Hogy mennyi gáz képződik, az nem csak attól függ, hogy éppen mit esztek, hanem a bélflórájától is, ha az változik, akkor az ételekre adott reakciója is változhat.

Legközelebb meg célszerű valami egyéb taktikát választani ha az egészsége felől érdeklődnél. Ha meg zavar, akkor feltűnésmentesen cseréld ki az ajtót egy vastagabbra, pl. olyan indokkal, hogy az jobban tetszik, mert mondjuk más rajta a minta.


#9 - nem epret, hanem vattacukrot. Vagy rosszul hallottam? :)


31F

2017. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!