Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktatok reagálni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktatok reagálni, ha a párotok (nő) a wc-re megy, és olyanokat durrantgat, hogy rossz hallgatni, meg zeng tőle a ház?

Figyelt kérdés

Valahogy nem így képzeltem el az életet.

eddig lehet hogy akkor csinálta a nagydolgát, míg nem voltam otthon, vagy kinn voltam, de ma hallottam.

Elsőnek azt hittem nem jól hallok, utána fülelni kezdtem, de jól hallottam.

olyanokat reccsent a wc-n, hogy arra gondoltam, valószínűleg festeni kell, és hoztam is a falfestéket.

pedig semmi olyat nem ettünk tegnap.

nem tudom hogy ilyenkor illik-e rákérdezni, hogy minden rendben van-e, de én megkérdeztem, hogy a wc azért egyben maradt?

nem tudom ez hogy esett neki, de azóta olyan mintha megsértődött volna, és mondta hogy ne nyúljak hozzá.

párok esetén ki mit szokott ilyenkor csinálni?



2017. máj. 21. 16:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Úgye ez most nem komoly?

Hány éves vagy? Mit gondoltál a lányoknál / nőknél ez máshogy megy?


Nem az a gáz,hogy ezt igy megkérdezted,hanem az hogy ezt Te teljesen komolyan gondoltad.

2017. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Ohh, mit gondoltál, a te csajod kipárologtatja a fingját!?? 😀

Amúgy meg hol máshol engedje el magát, ha nem a budiban?? Vagy ott is tartsa vissza, mert a pasija nem járt biológia órára?

2017. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Már Hadházy is megmondta az ózonpajzs kapcsán:


"A tehenek szétfi_ngják a bolygót!"

2017. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
6%
Ha ez tényleg igaz, akkor a barátnőd jó erőset susogott bele a wc kagylóba. :D
2017. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%

legalább rendben van az emésztése :)

(napi best of troll kérdés)

2017. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

9es vagyok. 10es...lehet h rosszul tudom, de a lényegen nem változtat....

13. Mekkora egy bunkó vagy. Mi nők, tehenek vagyunk...ugye? Remélem letehenezted már az anyádat is, szegényt.

2017. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

1. miaszarért fülelsz?

2. mi, nők is szoktunk bizony fingani, nem ügy

3. bunkó vagy


Nekem is volt hogy ment a hasam, tudod, milyen rohadt kínos volt egyébként is? A párom viszont bunkózás helyett teát főzött, meg csinált diétásabb kaját, hogy ne legyek még szarabbul.

2017. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%

Miért is van jelentősége beleírni, hogy NŐ?

Talán a bélrendszer nem ugyanolyan funkciókat lát el a 2 nemnél???? Idióta...

2017. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért a lánynak sem kéne ezen megsértődni. El kell ütni valami poénos válasszal azt kész. Milyen dolog mindjárt az ellenséget látni a párunkban, mikor a kapcsolat alapja a bizalom. Nem értem mik ezek a feminista hozzászólások. Mért kell a párt összeuszítani?
2017. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!