Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkoljuk el? Így lehet normális kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, a barátnőm 14. Jogilag semmi probléma ezzel, de a társadalom és a közvetlen környezetünk, család, barátok, nem fogadnák toleránsan, normálisan.


Dr ha eltitkoljuk, hogyan lesz normális a kapcsolatunk? :/



2017. máj. 21. 17:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
Az apját nagy ívben kerüld el a gyereknek.
2017. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%
Mivel sok a megmondóember (látod, itt is) ne nagyon dicsekedjetek vele. Meglátjátok hogy mi sül ki. Hiába kárognak sokan, egy férfi még 40 - 45 évesen is lehet apa... Addig felépít valamit, hogy majd ne a jelzáloghitel miatt sírjon a szájuk. Sógorom 30 fölött van és a barátnője is, mégsem siettetik a babát. Manapság egyre ritkább. Én pontosan 14 éves korom óta vagyok a férjemmel és korán lettem anya is. Nekem így volt jó. Másnak meg más a jó. Nektek kell tudni. Az biztos, hogy a másokra hallgatásnál rosszabbat nem tehettek. Rengeteg az elégedetlen, irigy, megkeseredett vagy szimplán csak minden lében kanál ember. Marhára szeretnek kritizálni, másban a rosszat keresni, csámcsogni, kibeszélni, a másik káráért szurkolni... Ha én is így gondolkodom, akkor tizenévesen nem lttünk volns együtt, plusz vegyük hozzá a távkapcsolatot, amire ugye szintén sokan legyintenek. Most meg boldogabbak vagyunk mint manapság a legtöbben. És még meg is van mindenünk. Most meg ezt irigylik sokan. Egyszerűen LEHETETLEN megfelelni mindenkinek. Mindig lesz, aki kötekedik. Nektek azt kell magatok mellett tartanotok, aki a saját életetek alakítását RÁTOK bízza. Ő van mellettetek igazából. Mindenki a saját döntéseiért lehet felelős, a saját ballépéseit és sikereit kell megélnie. Aki ezt nem így látja, az ellened van, még ha mást is mond.
2017. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

Elobb nezem ki, hogy veled nincsen vmi rendben, mint szerencsetlen kiscsajjal.

Nem tudsz nokkel ismerkedni a sajat korosztalyodban? Rossz csaladi minta volt elotted? Abnormalisan vonzodsz, a kamaszokhoz, mert ugy erzed meg te is az vagy? Ot szereted vagy a meg fejlodesben levo testet, esetleg ugy akarod formalni, hogy neked tetszen?

Rengeteg kerdesem merult fel meg, de az tuti, hogy nem hiaba felsz.

2017. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
12, es mikor te 14eves voltal,akkor a mostmar ferjed, egy majd 30eves ferfi volt?
2017. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Ja kíváncsi lennék 12-es, ha mondjuk a te 14 éves kislányod jönne össze egy közel 30 évessel, mit szólnál hozzá..? Gondolom repdesnél az örömtől..

A szülőket sem értem, mert ha normálisan nevelnék azt a gyereket, akkor 14 évesen eszébe nem jutna fiuzni, pláne nem egy 28 éves felnőtt (elvileg) férfival!

Az sem 100%-as, aki szerint ez teljesen rendben van...

2017. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%
PEDOFÍL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. máj. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

Titkoljátok el, mert az apja agyonver, és jogosan.


Toleránc vagyok, de ő egy általános iskolás kislány! Ngyon gáz, ennyire nem találsz a korodbeliek között, hogy képes vagy egy gyerekere fanyalodni? Jesszus, kérdező.

2017. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Szerelmesek vagyunk. :(

Csak a korkülönbség miatt nem megyünk szét.

2017. máj. 26. 13:50
 19/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerelmesek vagytok....és mi a fenét szerettek egymásba? Mert h közös érdeklődési kör nincs az biztos. Elképzelem ahogy suli után találkoztok és elmeséli neked h milyen nehéz volt a dolgozat a mohácsi csatából, te meg panaszkodsz h sok lett a villanyszámla. És egyikőtök se tudja miről beszél a másik, de nem is érdekli. Olyan idilli. Tudom majd mindjárt jön az h érettebb a koránál blabla. A csaj se lehet normális, én 14 évesen bújtam volna apám mögé ha megkörnyékez egy 28 éves.
2017. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Csak a korkülönbség miatt nem megyünk szét."

Majd szétválaszt a rendőrség! Ez pedofília, ha valaki beköp, nem sok jó vár rád! Honnan veszed, hogy nincs vele jogi probléma? A címedet kikérhetik a gyakorikérdések.hu üzemeltetőjétől. Az is lehet, hogy nekik kötelességük lenne jelenteni.

2020. szept. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!