Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan egy hónapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SyfonHUN kérdése:

Lassan egy hónapja együtt vagyunk a barátnőmmel és történtek dolgok. Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátnőm egy nap benyögte hogy nem megy neki a kapcsolat de szakítani nem akar. Mert akkor tudja hogy végleg vége... A dolog most úgy néz ki hogy együtt vagyunk de mégsem. Ez lassan egy hete tart. Én nehezen tudok meglenni nélküle ő pedig jól titkolja. Elmondta nekem hogy eddig én vagyok a legjobb srác akivel meg ismerkedett és mindenki ezt mondja és nem akar el veszíteni.

Szeret és fontos vagyok neki de nem megy neki...


Mit lehetne tenni? Nem tudja eldönteni mit akar, együtt maradni vagy sem.

Hogyan lehetne elérni hogy mégis "oda legyen értem"?



2017. máj. 22. 15:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10

Én a 2. Lehetőségre tippelek. Mert volt már rá "célzás"

2017. máj. 22. 16:54
 12/15 anonim ***** válasza:
Muszáj döntésre bírnod különben könnyen megeshet hogy hülyét csinál belőled. Nyilván lehet az is amit a 10-es ír de ne legyél naív.
2017. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerintem megvan, hogy mit csinálok. Hagyom hogy ő fusson utánam. És ha úgy látom válasz út elé állítom. Köszönöm a segítséget!
2017. máj. 22. 17:50
 14/15 BlackSword ***** válasza:
Ennek annyi... Ez már a végjáték... Készülj lelkileg, hogy vége
2017. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy jártam mint te, csak nálam volt annyi gerince hogy meglépje a szakítást. Ez a lány téged nem akar, csak önző. Miért kell neked olyan, aki nem boldog, hogy veled lehet? Ne cseszd el úgy mint én és ne várd meg amég ő dob. A legrosszabb amit tehetsz hogy mentegeted. Kifogásokat gyártasz, hogy miért marad még veled. Pedig tök egyszerű: aki veled akar lenni az megbecsül, aki nem az meg vagy lelép vagy megvárja amég jön egy másik és azzal lép le. Légy észnél!
2017. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!