Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem váltok ki szexuális vonzalmat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.

14 éves korom óta önbizalomhiányos. Már akkor durva családi problémák voltak(skizofrén, alkoholista édesanya), és arra ment el az energiám.

16 évesen lett egy 3 éves kapcsolatom, ahol kb. majdnem megcsalt az exem egy "szexuális kisugárzással erősen rendelkező" leányzóval.

Most van életem második kapcsolata. SEMMI hatással nem vagyok a páromra, nincs kémia. Nagyon szeret, bármiben számíthatok rá, de alig ad csókot, kb. szex heti 1x van, hiába veszek fel szexi rucit, tapadósat, kint a mellem neki, semmi hatás.

Meztelenül alszunk, kis kifli nagy kifli, semmi, még egy hét után se(hétvégén tudunk csak találkozni).

Még régen volt egy srác, akivel randiztam(rettentően megtetszett, ritka nálam az ilyen), és semmi dicséretet, bókot nem kaptam, sőt, inkább tekintett rám aranyos kislánynak, mint szexis nőnek.

Képet nem küldenék, de hiába öltözök kirívóan, sminkelek, csinálok bármit, a gesztusaim adtán egy aranyos kislányt látnak bennem.

Iszonyat naiv és mosolygós vagyok amióta élek, ez a személyiségem része. Ha kiteszek egy képet facebookra, az is inkább aranyos, kb. nem lehet rólam szexis képet csinálni.

Volt már, hogy a párom vágyát teljesítettem és beöltöztem, és akkoris mosolygott és elnevette magát(nem gúnyosan), hogy milyen "aranyos" vagyok.

Egyszerűen nincs szexuális kisugárzásom. Aranyos, kedves, megértő vagyok, és nagyon nagyon szeretnek az emberek, a felnőttekkel különösen jól kijövök. Kinézetem átlagos, a hajam egyedi(hatalmas hajkoronám van, idegenek is dicsérik sűrűn). Az alakom sokak szerint 10/10(edzek keményen, hogy szép legyen, és szerencsére formás vagyok), és még ez sem!!!! elég.

A párommal kapcsolatban anno kitettem egy kérdést, és írták, hogy nincs meg a kémia. De én ezt nem értem. Mindent megteszek, és így se jó.

Hogy lehetnék olyan nő? Nem káromkodok, választékosan beszélek, olvasok, tanulok egy csomót, mellette igyekszem házias lenni.

A legnagyobb hibám, hogy néha határozatlan vagyok.


2017. máj. 22. 21:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Te most csak ego polírra jöttél ide? Vagy a privikért?


Amit leírtál az a legtöbb férfit vonzza, ha meg konkrétan azt az egyet nem, akkor nem biztos, hogy benned van a baj

2017. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én értelek. Az exem, az első ugazi szerelmem, akivel majdnem 6 évet húztam le, mindig azt mondta rám, hogy aranyos vagyok. Megőrültem ettől, nem aranyos akartam lenni a szemében, hanem szexi, de ugyanez volt, felvettem kvás cuccot stb, és közölte, hogy aranyosab áll. Wtf??? Sok pasi mondta még, hogy cuki lány vagyok, ők jófejségnek szánták, én kivoltam tőle. Alacsony vagyok egyébként és vékony, nálam ez az ok főleg.

Na de a lényeg: nem mindenki szemében vagy aranyos. 21 évesen jötten össze a férjemmel, aki elejétől kezdve igencsak be volt rám indulva, és ezt mindig ki is mutatta. Közel 8 évvel és egy gyerekkel később semmit sem változott a lelkesedése :D szóval nyugi, a pasidat cseréld le olyanra, aki nem csak a biztonságérzet kedvéért tart, és hidd el, találsz olyat, aki beindul rád. Amúgy nem volt sok pasid, ebből kár így levonni a következtetést, hogy neked nincs szexuális kisugárzásod, és kész.

2017. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Álom nő lehetsz, nem tudom mi az igazi problémád.
2017. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Búza a palid. Vagy mást kezelget. Te váladztottad, légy hát boldog vele. 😊
2017. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"...a felnőttekkel különösen jól kijövök." - amig ilyeneket mondasz, ne kerdezd miert nem vagy hatassal a ferfiakra. Hat, meg te magad is magadat gyerekkent latod.
2017. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mármint milyen felnőtteknek jössz ki jól? Vagy ez miért releváns? Te is felnőtt vagy...

Amúgy én 30 vagyok, eléggé dévaj kinézettel, azt' a párom szerint mégis akkor vagyok a legszexibb, mikor cukiskodom.. Szóval nekem senki ne mondja, hogy egy aranyos nő nem izgató.

2017. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek femme fatale-nak lenni, és nem is lehet. Van, akinek csak egyszerűen cuki a kisugárzása. Én is ismerek ilyen nőt, de neki ez áll jól és ezen változtatni nem lehet. Az egyetlen dolog, amin itt változtatni lehet, az a pasid.
2017. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!