Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a szar helyzetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a szar helyzetben mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel 1évet voltunk együtt,megcsalt többször,majd otthagyott egy másik miatt pedig azt mondta még szeret csak nem akarja lekötni magát.már aznap össze is jött pasival,ez 2 hónapja volt,azóta szenvedek,gyötrődök,nem tudok mit csinálni magammal,nem tudom felfogni hogy szerethetett ki belölem ilyen hamar?amikor annyira szerettem.próbálom figyelmem elterelni,de haver,barát nincs senkim a közelben,és már nem tudok mit csinálni..rendszeresen nem alszom miatta,mert állandóan rá gondolok. mit tegyek?úgyérzem egyedül vagyok a világba és senkim sincs és beledöglök a fájdalomba.

19/f


2010. máj. 17. 01:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudom, ilyenkor mi is lehetne a hatásos és okos válasz. Én ilyenkor teljesen bekattantok, átfestem a falakat, verseket írok, teljesen mindegy, csak lefoglaljam magam valamivel. A legjobb ha nincs időd gondolkodni se, este pedig fáradtan dőlsz az ágyba, és nem forgolódsz egész éjjel. Törődj magaddal! Fordíts több időt a családodra, a barátaidra, a hobbidra, sétálj nagyokat, sportolj.

Nem lesz könnyű, senki nem állítja. De helyetted senki nem fog talpra állni, márpedig muszáj lesz. Még annyi ilyen csalódásod lesz...Előbb utóbb meg kell rá erősödj..Fel a fejjel, más is túlélt már ilyet, te is túl fogod:) A leányzó egyébként sem ér ennyit..

2010. máj. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!