Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, melyik parkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, melyik parkapcsolat lehet mukodokepes hosszutavon?

Figyelt kérdés

Alapvetoen azt vallottam h a normalis parkapcsolathoz az kell, hogy mindket fel tudjon a masikrol, olyan szinten hha nem talalkoznak az adott nap, akkor legyen napi tobbszori telefob, sms, a lenyeg h tudjak mit csinal a masik, tudjanak a masikrol. legyen rengeteg kozos program, mert ezaltal lesz elmeny amires kesobb emlekezni lehet stb. En tipikusan az az eset vagyok hogy mindent elmondok a paromnak, vagy mindent leirok de tenyleg mindent. Ha irok egy uzenetet es nem jon valasz panikolok, h megcsal, nem kellek mar, ha egyutt vagyunk es nem olel meg akkor nem szeret, szoval lenyeg ami lenyeg, eddig nagyob ragaszkodtam minden paromhoz, es tenyleg elvartam a napi uzeneteket, minel tobbszori talalkozasokat, h beszeljunk mindenrol stb.


Aztan olvastam egy cikket, Majka es Dundika kapcsolatarol h het eve vannak egyutt de ez kutyaevben ket evnek szamit, olyan keveset vannak egyutt, de ha egyutt vannak ez tartalmas (?!) Meghogy ralehet unni hamar a masikra ha sokat vannak egyutt es nem kell mindenrol beszamolni a masik felnek es feleslegesen csevegni, ergo megvan mindenkinek az elete, es abbol a masik csak egy szelet. ha egyutt vannak az tartalmas, d csak heti 2szer vannak egyutt, mert megvan mindkettojuknek az enideje mikor a hobbijanak elhet... szoval naluk total termeszetes ha egy smsre nincs valasz, vagy egy talalka elmarad, meg ugy fogjak fel ha az egyiknek nincs kedve talalkozni nembaj, majd maskor, szoval csak vannak es sodornak. nincs feltekenykedes, inkabb homokba dugjak a fejuket es elsiklanak afelett hha nem jelentkezik az egyik akk azon agyaljanak h tuti megcsalja a masik. Egyre tobb ilyen kapcsolatba botlok, ahol nagyon lazan veszik a dolgokat, jelenleg en is ilyesmibe vagyok, ha talalkozunk okes minden, heti 2 talalkozo azert megvan de van nap h eltunik, aztan jelentkezik mintha misem tortent volna... de ez hosszu tavon szerintem stagnalashoz vezet. mennyire normalis az ilyen kapcsolat? Melyik a helyes gondolkodas, ahogy en allok a kapcsolatokhox vagy ahogy pl a Majka Dundika paros?


2017. máj. 23. 12:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen ellentétből szakítottam meg a kapcsolatot egy sráccal. 1 hónapig ismerkedtünk, de az úgy nézett ki, hogy kb csak esténként chateltünk picit és hétvégente 1x találkoztunk. Pedig egy városba járunk egyetemre, simán össze lehetett volna hozni több talit is, és az, hogy valaki a haverjaival egész nap elchatelget, de nekem csak esténként tud írni(vagy volt, hogy én írtam rá), az nem arra enged következtetni, hogy túlságosan érdekelném. Ennél még a barátnőimmel is többet talákozok, beszélek. Nekem nem azzal volt a bajom, hogy "órák óta nem ír, biztos nőzik", nem vagyok féltékeny típus, de ha valakit igazán érdeklek és járni akar velem, vagy jó eséllyel a jövendőbeli feleségét látja bennem, az nem éri be napi pár sor üzenetváltással meg heti 1 talival, akármennyi dolga is legyen.


Meg kell találni az arany középutat. Nem kell non-stop egymás seggében lenni és minden lépésről beszámolni, legyen mindenkinek saját élete is, de érezze a másik, hogy érdekled, fontos vagy neki. Ha 2 ember szerelmes, akkor az a normális érzés, ha minden szabad percüket egymással töltenék, főleg egy kapcsolat elején. Én igénylem a heti min. 2-3 talit, és napi párórányi beszélgetést, akár chaten, akár telefonon, mert ha ennél kevesebb a kommunikáció, találkozás, akkor mi értelme kapcsolatban lenni? Annyi erővel szingli is lehetnék.


A másik pedig: olyan nincs, hogy egymásra unás. Akkor mi lesz, ha összeköltöztök? 2 nap után szakítás, mert túl sok az együttlét? Nővérem a barátjával 4 éve együtt él, ergo minden nap látják egymást és tökéletesen elvannak. Az egésznek az a kulcsa, hogy megadjátok egymásnak a szabad teret, nem "kényszerből" vagytok együtt, hanem mert szeretitek egymást és ezt választjátok, egymást teszitek az első helyre(jó, persze a kötelezettségek után) és csak utána jönnek a hobbik meg a társai.

21L

2017. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!