Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezdeményezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményezi a szexet a barátom?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal és még mindketten szüzek vagyunk. Az elején megegyeztünk, hogy nem sietjük el, várunk a megfelelő pillanatra, de nem gondoltam hogy ennyire lassan haladunk majd. Szó szerint semmi se történt még köztünk, csak csók és egy kis simi ruhán keresztül. Már aludtunk egymással többször is, de nem történt semmi akkor sem. Már bosszant, hogy ennyire nem érdekli a téma, lehet nem is kíván? Tudom hogy szeret, de lehet nem vonzódik hozzám. Vagy lehet hogy csak ennyire félénk? Szerintetek?


18/l, 18/f


2017. máj. 24. 19:01
 1/10 Interferencia ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőle, biztos én fogom megmondani x km távolságról.
2017. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fél. Vedd "kezelésbe", kezdeményezz!
2017. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első alkalomról van szó, nyilván nem akarja elszúrni. Ugyanúgy lámpaláz van ilyenkor, mint egy vizsga vagy egy fellépés előtt. Lehet, hogy folyamatosan azon agyal, hogy különlegessé tegye minndkettőtök számára az elsőt. Éreztetned kéne vele, hogy te már készen állnál rá, de ne rohand le, csak legyél aranyos, kedves, már pusztán ezzel be fogod tudni "indítani".
2017. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezert van lapaton a pasim. N
2017. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Vagy legalább mondj neki annyit, hogy mostmár nem ártana valamit csinálnotok. Markolj rá a szerszámra vagy valami. Te is tesze-tosza vagy egy kicsit szerintem, nem csak ő.
2017. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, valószínű igazatok van, kicsit félénk srácról van szó, legalábbis az ilyen dolgok terén. Beszéltünk már a témáról pár hónappal ezelőtt, akkor egyeztünk meg, hogy lassan fogunk haladni. Nagyon aranyos, hogy ilyen türelmes, én se akarok beleugrani rögtön a közepébe, de egy kis előjáték már jöhetne. Nem vagyok az a rámenős típus, kicsit félek kezdeményezni, de valahogy majd összeszedem magam. :)
2017. máj. 24. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
én nem erőltetném most már az esküvőig.. ha eddig kibírtátok.. ráadásul olyan kevés manapség az a pár akik szüzek maradnak az eksüvőig most már ne szúrjátok el én drukkolok :)
2017. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
"Már aludtunk egymással többször is, de nem történt semmi akkor sem." Mire jo az ilyen együttalvás? Szerintem a legnagyobb idiotaság. Csak az rögzül, hogy karnyujtásnyira az elvileg kivánt partner, de sehol semmi. (Esetleg: csak érjek már haza, akkor háromszor egymás után rá fogok rántani.)
2017. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak tiszteletben akarja tartani a dolgot.

Jelezd felé hogy most már szerinted itt az idő. Mondjuk mássz rá és kezdeményezz szexet. Nem nehéz hidd el...

2017. máj. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz mert valószínűleg ő még jobban rá van stresszelve mint te. Azért fiúknál ez nem olyan egyszerű, mert nem bírják még olyan sokáig és beégni nem akar.
2017. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!