Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit gondoltok menthető?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első sorban köszönöm,ha ezt barki elolvassa. Első sorban férfiaktól szeretnék választ kapni. 7eve vagyunk együtt a párommal, építjük az életünket, haladunk.De egyik napról a másikra valami elromlott. Egyik nap bejelentette hogy ugy erzi eltavolodtunk egymástól...Köpni nyelni nem tudtam. A következő napokban nagyon igyekeztem vissza szerezni,kedveskedni, játszani. Szeretkeztunk. Hozzá teszem együtt élünk, 2en . Gyerek nincs. Aztán jött a sokk. Hétfő este beszélgettünk, próbáltam rájönni,hogy mivan mi a baj. És bevillant a teloja...Az egyik munkatársa volt....Akor és ott tudtam mi a baj...Ránéztem , és látta rajtam hogy tudom. ...Elmondta h megkedvelte, mi eltavolodtunk. 3honapja úgy érzi,hogy nem minden okés. ( Én magamba 3honapja??? Miért nem szólt???? ) Akor elkezdte mondani,h de semmit nem jelent neki, lezárja ... Azt se tudja a csaj h szimpi neki...Borzalmasan kiakadtam...eskudozott h semmi nem történt köztük. Ne csináljak belőle ügyet. Persze a beszélgetést nem akarta megmutatni. Másnap reggel mentem dolgozni, és úgy éreztem ezt a fájdalmat nem tudom túlélni.irtam neki h csak ne legyen nyilvános h vége mert nem akarom h fagassan. Láttam rajta h neki állt feljebb. Fogtam magam és írtam a csajnak. Borzasztóan fájt amiket mondott. Rólam panaszkodott a Csabi. Hazudott... Igenis elmondta a lánynak h megkedvelte. Nem ismertem a paromra. A csaj azt mondta h ő semmit nem csinált. Ő mondta a Csabinak h szereti a vőlegényét.blablabla. (nem haragszom a csajra) masolgatta Facebookon hogy az "én párom " neki könyörög hogy hallgassa meg. Hazugság hazugságot szült... Nekem a csaj azt mondta h nem akar semmit..megsemisultem. délután miután haza értem a közös lakásba, írtam a csajnak h ír e neki a Csabi?! Azt mondta hogy nem , ő nem hajlandó vele beszélni. Fogtam magam kocsiba szálltam, elmentem a bkrondunkert és úgy döntöttem egy percig nem maradhat! Haza ért és hívott hogy hol vagyok... Hol a kocsi? Bejöttem a bőrönddel aztán mondtam neki h lehet takarodni. Azt mondta ő nem megy el, de elköltözik majd. Nem értem mit kepzelt hogy majd főzök neki, meg boltba járok neki?Meg mosom a ruháit? Elsirtam magam, h hogyan teheted ezt velem. Már nagyon ideges voltam nem emlékszem mit mondott ,de a reakciom egy hatalmas pofon volt. Akor láttam rajta h megállt , és úgy nézett hogy úr isten mit is tettem. Akkor jött a felismerése. Mondtam neki h nem érdekel, csak minél előbb költöztünk szét. Megmutattam neki h ezért? Miket írt a lány? (Lány mert 8evvel fiatalabb nála) én mindig szerettem...Imádtam...Mindent megtettem érte...Az arcához kapott és elkezdett sírni. Hogy ő milyen hülye, elsem hiszi,hogy ezt tette. Letérdelt és könyörgött. (Nem mondom h nem vártam mert igen ) de mondtam neki h ezt nem tudom...Nem tudom megbocsátani...Kérlelt...Ő megadja a Facebook jelszavát. (Amit mindig is tudtam, csak egy hónapja megváltoztatta) akor felsen tűnt ,mert nem jarkaltam rá, csak utólag láttam h megvaltoztatta 1 hónapja..azbutanna levo napokban az ő elmondása szerint oda ment hozzá a lány könyörögni ,hogy a vőlegénye megtudja elhagyja..Egyedül lessz,mi lessz vele? Csabi elküldte. Többet nem írt neki Facebookon. Letiltották egymást. A csaj azóta is boldog a Facebook szerint. Ami nevetséges. De M1. Megbeszéltük. Elmondta a Csabi,hogy mi bántotta,mi volt velem a baj. Sokat bántottam , piszkaltam , utólag hülyeség miatt...Úgy döntöttem h erőt veszek magamon. Megtakarítás ezt menteni. És elkezdtem kedveskedni, figyelni rá. Ő azt mondta h ismét úgy érez mint régen..Szeret..Akárhányszor feljött bennem mindig vigasztalta elmondta hogy megbánta ,újra kezdhetné szoba se állna vele,mert nálam jobb nincs,senki. Ocsmány az a nő. ( Igen?? És akor addig miért nem látta? ) Próbálok felül kerekedni a serelmeimen. Először harag, megalazottsag, kihasznaltsag, szégyen, megbovsqtas neki, majd magamnak. Mostmár múló fájdalom és erősödés van bennem. Mindent megtesz úgy érzem ,hogy vissza kapja a bizalmam. De az már nem feltétel nélküli. Csalódtam benne. Mint még soha így senkibe. Az én nagy és erős párom, a ferfim elárult. Soha nem találkoztak melohelyen kívül, nem csalt meg. A csaj azóta leszámolt onnan. Az én párom nem ilyen, ettől gerincesebb vagyis annak hittem. Megbeszéltük mi volt a baj. Fáj de azt mondja hogy a viselkedésem.utolag lattom a hibát. Belátta ő is hogy hol hibázott. Mindig megnyugtatt ha feljön bennem valami. De ha nincs itt , hát igen olvasgatok kapcsolatról, es ide írok. 2honap telt el. Sokkal jobban vagyok de fel feljön. Szerinte 5* jobb a kapcsolatunk, ne agyaljak hulyesegeken. Szeretem, anyagilag nem függők tőle. Már néha napján egy egy percre úgy lattom mint régen. De nem mindig. Ő erősödik h velem akarja leélni az életét. Gyereket akar.elvenne feleségül...De ezek csak szavak számomra, hisz eddig is ezt mondta aztán nesze neked "hule lány" . Kedves, figyelmes, állandóan a sexen jár az agya. Kifejezi hogy szeret, megkértem hogy váltson munkát , ha kész lessz a jogsija azt mondta rendben van, úgy érzem h káros neki az a környezet. De valahogy, még mindig nem érzem magam kiengesztelve.:( Tényleg figyelmes, én is megpróbálok az lenni, nagyon! De félek a csalodastol ,hisz nekem is lessz meg rossz kedvem hangulatom..Lessz nálam jobb ,szebb, nekem csak a tiszta lelkem van, buszkesegem az már nincs,mert már ez ellenkezik azzal nekem.. ez van:/ ha itt van megnyugszom. Megkértem h holnap maradjon itthon vegyen ki szabit,azt mondta rendben. A 7vegen elutazunk, esküvőre megyünk. Remélem jót tesz majd h kiszakadunk. Mit gondoltok csak azért van velem,mert ez a biztonság? Rengeteget változtam megértő próbálok lenni, figyelmes, kedveskednek, elcsábítom. 15kg fogytam. De normális az ha ertekmeronket a férfi tetszesebe helyezzuk és nem Onmagunkba? Vissza olvastam a Facebook beszélgetésünket. Igazából ő próbált figyelmeztetni h nem érzi jól magát de akor nem vettem komolyan. Mostmár minden szavát túlságosan is komolyan veszem. Várom az észrevételeket. És köszi h elolvastad a regényt! ;)

2017. máj. 25. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg ugyis elcseszel n-+ 2 evet erre a csavora, aztan amikor picit ujra megun, es jon egy uj kollegano vagy szomszed vagy zoldseges, akkor mar talan neked is felnyilik a szemed, hogy csak ultok a langyos szarban, mert feltek a valtozastol, egyeddullettol vagy akarmi tetszoleges dologtol, ami visszatart. Kozben esetleg be lesz fogva a szad egy gyuruvel, hogy "orujje' el leszel veve"... mert 7 ev, anyagi fuggetlenseg meg mindenfele nagy kozos elet epitese kozben a valodi, komoly dolgok, mig mindig csak igeretek (mikozben beroppen egy-ket kollegina, akiket lehet farkalni meg panaszkodni nekik, es egy nap hatha talal kozottuk jobbat, mint a 'zasszony otthon).
2017. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt azért rövidebben is össze lehetett volna foglalni. :)

Szerintem simán vissza lehet építeni. Nem csalt meg, nem találkozott vele, volt egy hibája, hogy más lánnyal beszélgetett, és mélyített el kapcsolatot. Viszont belátta, hogy hibázott, és ahogy látszik tényleg nagyon megbánta. Ha azóta jó a kapcsolatotok, akkor nem ásnám ezt el annyira. Viszont nem kéne 2 hónap után a régi üzeneteket olvasni, és pörögni ezen. Próbálj túllépni ezen, és ismét legyen erős a kapcsolatotok. Mégy egyszer mondom, nem csalt meg. Ha megcsalt volna nem így érnék, de ennyi kilengés szerintem áthidalható.

2017. máj. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-esnek teljes mértékben igaza van! Hibáztatok mind a 2-en ő is és te is,de már minden rendben. Azt írtad a tiszta lelked van.Már bocsánat,de akkor nem volt az amikor ő figyelmeztetett téged hogy neki nem jó,úgyhogy akkor sem azért hagyott ott mert jobb volt nálad a másik nő meg szebb!

Igaz erre neki nem ezt kellett volna tenni-e,de mind a 2-en hibáztatok ugye. Az hogy mindig van még kételyed,az el fog múlni,hisz te írtad hogy napról-napra erősödik újra a szerelmetek,nem 1-2 nap alatt fog elmúlni a kétely. A hogy pedig sose fogsz teljesen megbízni benne.Szerinted az neki hogy eshetett amikor szólt anno és semmibe vetted a figyelmeztetését,szóval ő is meg tudja ezt érteni. És még erre válasz "De normális az ha ertekmeronket a férfi tetszesebe helyezzuk és nem Onmagunkba?" Mind kettőbe kell helyezned,ahogy a férfinak is. Kívánom hogy legyen egy nagyszerű kapcsolatotok!

2017. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Senkit nem akarok a véleménye ellenkezojerol meggyőzni,de már van gyűrum és az anyagi függetlenséget úgy értettem,hogy végülis megélnek egyedül. Együtt élünk, vannak közös dolgaink. Kocsi, bútor, albérlet.
2017. máj. 25. 08:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy elég erősnek nem érzem! Nem. Ugyanúgy rengeteg dolog van ami miatt elsodrodunk egymástól nap mint nap. Ma megbeszeltuk reggel ,hogy egy héten egy nap csak ketonke legyen ami szent és sérthetetlen. Ha nem fog változni ,kilépek. Nem érzem boldognak magam, érzelmileg függők tőle. Szeretem, de olyan csalódás ért tole..Pedig mindig is volt önbizalmam. Nem érzem magam csúnya nőnek! Nem egy 100kg elhízott nőről beszélünk. Kissé megtört a lelkem. Mindig azt hittem h erős vagyok, aztan nem. Ő azt mondja,hogy ő lezárta nem érdekli. Azt fogom csinálni,hogy a hetekben nem szólok semmit. Meglátjuk hogyan viselkedik. 1-2honapot tudok adni ennek mert 7ev 7 ev. De ha nem tudok boldog lenni, úgy mint régen. Lépek. Pontosan attól félek,amit az első írt! Vagy tényleg ennyire csúnya lennék? Akit érdekel annak küldök magamról képet. De semmi szexuális jellegű vonatkozás nélkül. És persze ruhaban!
2017. máj. 25. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, te! Nagyon sajnálom. De belátta, hogy hibázott. Próbálj meg neki megbocsátani. Az is igaz, hogy mindig lesz valaki szebb, valaki jobb, mint te, de talán ebből az esetből tanult, és többé nem esik ebbe a hibába. Szurkolok nektek. Megérdemel még egy esélyt.
2017. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!