Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érezte úgy, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte úgy, hogy túl korán találta meg a "Nagy Ő"-t?

Figyelt kérdés

Huszonéveim elején járok, két éve vagyok együtt azzal az emberrel, akivel le szeretném élni az életem.

Szeretem és mindenben tökéletesen összeillünk, ezért komolyan tervezünk egymással. Tényleg minden igazán szépen megy és nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy Vele lehetek.

Viszont néha az jut eszembe, hogy előtte egyetlen egy komolytalan kis tinikapcsolatom volt és ha vele tervezek, soha nem lesz "kalandozós" időszakom, mert fiatalklabb koromban rendes gyerek voltam.

Nem bánt annyira a dolog, hogy ezért szakítsak vele, nekem megéri ezt feláldozni érte.

A kérdés az, hogy hogy tüntessem el ezt a gondolatot, hogy sok dologból kimaradtam/maradok?

A nememet direkt nem írom, nem szeretném, hogy az bárkit befolyásoljon


2017. máj. 9. 13:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha így érzel, akkor ez nem a nagy ő.
2017. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
A nagy O az akinel ilyen eszedbe sem jut. Nyugodtan szorakozz meg, nem talaltad meg.
2017. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1.: szerintem pont azért ő a nagy ő, mert hajlandó vagyok érte ezt feladni :)
2017. máj. 9. 13:13
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Ez hülye és hibás gondolkodás. Ezt a mai média neveli bele a fiatalokba, hogy ha nem éled ki magad, akkor idősebb korodban meg fogod bánni. Hülyeség. Valaki egyszerűen nem igényli, hogy minden nap mással kufircoljon. Az is hibás gondolkodás, hogy azt írod, sok dologból kimaradsz. Ha te azzal a fiúval vagy boldog, akkor semmi jóból nem maradsz ki, sőt...minden jóban részed van. Felesleges ezen agyalnod, hogy nem élted még ki magad. Ilyen sincsen, ezt csak azok az emberek találták ki, akiknek évek óta nem jön össze normális kapcsolat és azzal nyugtatják magukat, hogy nem is baj, ez a normális, mert így legalább kiélhetem magamat.
2017. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%
Nem, nem adtad fel. Akkor fel sem merülne, nem motoszkálna benned, nem írnál ki kérdést. Ez az érzés erősödni fog, és 30 körül majd elkezdesz pánikolni, hogy még fiatal vagy, élni akarsz.
2017. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

21 vagyok es 6 eve vagyok a barátommal.

Soha nem gondoltam hogy nekem kellene ilyen kalandozos idoszak. Semmibol sem maradtam ki, de el tudom kepzelni hogy milyen lehet es a hideg kiraz tole. Szamomra ez erthetetlen :D pedig nem vagyok prűd meg ilyenek. Ugyan mit bansz? Mibol maradsz ki? Hogy tobb embert kiprobalsz (mellesleg kb Mind ugyanolyan, két laba van egy orra es a fulei koze szorult a feje) akik nem jelentenek semmit? Aztan meg banod hogy a 'semmi' miatt b*sztad ki a nagy Őt az ablakon. :D

2017. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért írjátok, hogy akkor nem ő az igazi. A rózsaszín ködön túl az embernek vannak gondolatai (a férfiak is megnéznek például más nőket). Szerintem nem a gondolatok, hanem a tettek mutatják, hogy igenis vele szeretnék lenni.
2017. máj. 9. 13:21
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

19 évesen jöttem össze a párommal, idén már 27 leszek. Előtte egy kapcsolatom volt, neki egy sem előttem.

Szerintem semmiből nem maradtam ki, sőt!

Annyira rossz volt látni amikor a barátaink szakítanak, jönnek mennek a lányok és sokszor depisek.

Mi boldogok vagyok, szóval szerintem csak nyertünk vele!

2017. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Hogy mit érzek valójában, azt csak te tudhatod. Nekem egyáltalán nem is volt más pasim a férjemen kívül, de nem érzem úgy, hogy bármit is feladtam volna érte ,vagy hogy áldozatot hoztam. Imádom 10 év után is. Félő, hogyha neked már most eszedbe jut, hogy kimaradtál a kalandozásból, akkor később is hajtani fog a vágy. Nálunk a második évben még annyira rózsaszín köd volt, hogy eszembe se jutott, hogy lemaradtam valamiről. Azóta pedig olyan tökéletes a kapcsolatunk, hogy azért nem jut eszembe ilyesmi. Mert a szerelem nem múlt el, sőt..csak a rózsaszín köd. Meg hát azért nem mindegy,hogy néha eszedbe jut, nagy ritkán, vagy annyira benned van ez a dolog, hogy kiírj egy kérdést. Én a barátnőd helyébe kicsit aggódnék.
2017. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

ha nem bántana, nem tetted volna fel a kérdést.

sokan úgy vannak vele, mint te. ajj de mijen jó emgvan akit akartam, élem az életem.

aha csak eltelik 10 év és hol leszel?

ahogy ítad is nulla kalandozás, azt sem tudod milyen egy egyéjszakás, vagy egy discoban leinni magad, netán hAJNALBAN FÉLRÉSZEGEN A SZAKADÓ ESőben hazabotorkálni tök egyedül..

én nem azt mondom hogy ezek hú de nagy élmények, de szükségesek ahhoz hogy normális, minden apró dolgot értékelő emberré válj.

A túl hamar belevágás mindenbe később az lesz, hogy vagy 30 és rájössz h bár van 2 gyereked, de nem is éltél még igazán.

2017. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!